Červen 2011

15.díl | Disappointment

30. června 2011 v 20:00 | Ali-sha |  Disappointment
Na tento díl jsem se docela těšila. Nějak mi to dodávalo sebevědomí, že mám první komix, který jsem dotáhla k druhému půl jubileu. Docela dobré ne? Takže od příštího díku začnu s novou úvodní fotkou. Možná ji zveřejním už dnes, ale nic neslibuji. Snad se Vám bude díl líbit a užijete si ho.. :)

PS: Omlouvám se za špatnou kvalitu první fotky, všimla jsem si toho až teď. Díky za pochopení :)

Jsem v 5.kole

15. června 2011 v 14:51 | Ali-sha |  Actually
Máte rádi Disappointment? Chtěli byste ho podpořit a dát mu svůj hlas?

Pokud ANO budu jedině ráda. Rozhodně bych ale neměla zapomenout na ostatní skvělé komixy a připomenout Vám, že hlasy, které dáte jsou jen vaše a neměli byste se nechat ovlivňovat takovými články jako je tento.
Přeju všem komixům i jejich autorům hodně štěstí, protože vážení, tady jde do tuhého :)

Předem děkuji za hlasy.. Adresa: ZDE.
Ali-sha

Píšu, píšu!

3. června 2011 v 14:24 | Ali-sha |  Actually

Zdravím,
píšu skoro po týdnu, ale ti, kteří si přečetli článek, ve kterém jsem všechno vystvětlila, tak to jasně chápou. Dneska jsem vyvázla ze školy o několik hodin dřív, protože jsem byla na kontrole u doktora. Víte, ještě po té nemoci. Jsem už v pořádku a i když jsem tento týden chodila do školy, tak jsem dobrala poslední prášky. Dnes, bych měla s kamarády odjet na víkendovou tůru, a tak nebudu mít skoro žádný čas na blog. Ještě před odjezdem chci přidat dva články a to: Disappointment a nějaké fotky z mé hry. Zrovna hraju rodinu, která mě poslední dobou začala bavit. Vlastně, začalo mě bavit celkově jenom hraní a žádné focení komixů.
Rozhodla jsem se, že aspoň 15. díl bych mohla udělat. Překvapení se blíží a to v podobě nové úvodní fotky. Psala jsem to již dávno a tak bych to ráda dotáhla ke konci.

Jak se máte poslední dobou? Končíte pomalu ve škole?

Pokud chcete, můžete do komentářů odpovědět na tyto otázky. Nějak mám chuť se dozvědět, jak Vám to celé vyšlo.
Au revoir.. :)