14.díl | Disappointment

28. května 2011 v 20:18 | Ali-sha |  Disappointment

Po dlouhé době, vlastně stejně jako layout..
Opět se toho moc neděje. Tento díl se mi zdá slabší spíše kvůli fotkám. No, uvidíme, jak se bude líbit Vám. Stačí jen kliknout na Celý článek.


Ráno jsem se probudila celá zmatená, bolela mě hlava a třásly se mi ruce. V hlavě mi probíhaly obrázky nějakého muže s brýlemi, tentokrát jsem si nevzpomněla o koho se jedná. Pohlédla jsem na místo vedle sebe a zjistila, že Will opravdu odešel, tak jak sliboval. Jeho vůně ale po pokoji pořád poletovala jako bílý motýlek. Chytila jsem se za bolavou hlavu a hmatala po obličeji. Strupy nad obočím a na rtech už zmizely, jen na tváři se mi objevilo nové bolístko. Kolem zraněného místa byla krev. Nečekala jsem na nic a vstala. Ani jsem si nehledala jiné oblečení ve skříni, bylo by to přeci jen zbytečné, když mám rande s Davidem.
Počkat! Sakra, já si nic nenachystala a ani nevím, kde se mám setkat. No to je teda pěknej úlet. Ale snad to nějak dopadne. Podívala jsem se na hodiny a zjistila, že ukazují teprve půl sedmé. Mé rebelské já by sice ještě lehlo a na pár hodin si zdřímlo, ale já věděla, že to by teda nešlo. Po druhé už nechci žádné nedorozumnění..
Vešla jsem do chodby a v tom mě něco napadlo. Pomalu a nejistě jsem otevřela dveře do sestřina pokoje a nakoukla dovnitř. No páni! Takový luxus, řekla jsem si vduchu a rozhlížela se s ,pusou otevřenou dokořán, po pokoji. Oba ještě spali v těsném objetí, vypadali tak šťastně až jsem zatoužila lehnout si takhle vedle někoho a obejmout ho. Nechtěla jsem je dál špehovat a tak jsem dveře zase tiše zavřela. Seběhla jsem po schodech do kuchyně a uvařila si šálek kávy, která mě přeci jenom probudila a dokopala k tomu, abych se pořádně vykoupala a začala se chystat. Vešla jsem do koupelny a hadrou setřela to, co po mě zbylo z včerejšího večera. Co jsem to prováděla? Na to, že jsem byla tak opilá si toho pamatuju až dost. To bude zase den.
Vzala jsem si desinfekci, náplast a nůžky. Ránu jsem nejdříve vyčistila, potom odstřihla kousek náplasti a přilepila ji na poraněnou tvář. Byla jsem ráda, že staré rány se pomalu zahojily a jediné bolístko, které mám je to ze včerejška. Chudák Will, budu se mu muset omluvit. I když si přesně nepamatuju, co se stalo, tak vím, že jsem ho políbila a to není vůči Davidovi a ani jemu moc fér.
Svlékla jsem ze sebe šaty, zula si papuče a začala napouštět vanu. Až byla úplně plná, tak jsem do ní opatrně vlezla.
Pára z horké vody neústupně vzlétala do výšky a já všechno viděla rozmazaně. Donutila jsem se zavřít oči a přemýšlet, co vlastně bude dál. U sestry nemůžu zůstat věčně, nemůžu jí tu otravovat, protože bude určitě chtít založit rodinu a já bych to všechno jen kazila. Musím si najít podnájem, můj starý byt totiž nepřipadá v úvahu. Tam bych se už nikdy nevrátila. Musela bych si nakoupit nový nábytek a ani nevím, kde bych na to vzala peníze. Všechno, co jsem měla mi ukradli, moje vzpomínky, majetek, dětství.. Ani už nemám chuť pátrat po tom, kdo to udělal. Policie to vyřeší, jsem si tím jistá.
Uff. Vzdychla jsem a vylezla z horké vody. Vlasy jsem měla úplně mokré, tak jsem je stočila do ručníku a pořádně vysušila. Oblékla jsem se a vyšla ven z koupelny.
Už, už jsem chtěla zalézt do pokoje a začít se připravovat, ale zakručelo mi v břiše a já pochopila, že bych se měla nejdříve nasnídat. Abych pravdu řekla, tak nejsem moc dobrá kuchařka a v nějakých složitých jídlech se nevyznám. Otevřela jsem poloprázdnou lednici a vytáhla z ní pár přísad. Ze skřínky jsem taky vytáhla čerstvý chleba a ukrojila si obě dvě patky. Namazala a napatlala jsem si na ně všechny přísady a pak je vrátila zpět do lednice.
Poslušně jsem při jídle držela ruku pod chlebem, bych zabránila nějakému droběečku spadnout na zem. Přesně tohle mi vždy sestra přikazovala. Na talíř jsem nějak nedbala.
Hrnek od kávy, který jsem položila do dřezu jsem umyla a uložila zpět do skříňky. Byl čas, to všechno začít. Proto jsem se pomalu rozešla směrem ke schodům do druhého patra.
Ani jsem nečekala, že by Kris mohla vstát tak brzo. Byla začtená do nějaké podivně tlusté knížky se zeleným obalem. Jako splašená listovala stránkami a nakonec knihu naštvaně hodila na zem.

Lenna: Co to děláš? Zbláznila ses?

Kristy: Ale ne, jen jsem hledala pár stovek. Dnes jsem chtěla s kámoškou zajít na nákupy. Víš s Nancy, příkývla jsem a ona pokračovala, no a Tom si vždycky do svých oblíbených knížek schovává pár pěněz. Myslela jsem, že něco najdu a ono nic.

Lenna: Já si říkala, že je to na tebe nějak moc tlustý. Ušklíbla jsem se a ona na mě vyplázla jazyk. Jasně! :D

Kristy: Ty, moc se nesměj nebo... zasekla se uprostřed věty, nevěděla jak dál pokračovat. Zachechatla jsem se..
Lenna: Hele Kris, nemáš nějaké pěkné šaty nebo tak? Dnes jdu na tu snídani, teda napůl oběd no, s Davidem a ty víš, že nic nemám.

Kristy: Jasně, všechno vymyslíme, uděláme. Jenom počkej, udělám si kafe, abych se aspoň trošku probudila. Vstávám strašně brzo, to nemám ve zvyku.

Lenna: No jasně, paní se nám vzbudila v osm hodin a ještě by potřebovala spát. No nic. Tom ještě spí? Otázala jsem se a ona jen přikývla. Po chvíli vzala hrníček do ruky, vypila ho do poloviny a položila na linku. Vytřeštila jsem oči a ona jen:

Kristy: Co? Řekla jsem, že potřebuju probudit. No tak jdeme ne?
Lenna: A nebude to Tomovi vadit. Nechtěla bych ho probudit. Špitla jsem směrem k sestře.

Kristy: Proboha, vždyť jsem se ho ptala. Říkal, že když budeme potichu, tak se nic neděje. A počkej, potřebuju na sebe něco hodit. Protočila jsem oči, protože jsem si myslela, že to bude na dlouho, ale to jsem se pěkně mýlila. Vyhodila na zem tročko a rifle, které navlékla na spodní prádlo, o kterém jsem si myslela, že je pyžamo. Potom se začala přehrabovat ve skříni a mluvila něco o tom, že musím vypadat sexy a přitom jemně a roztomile. nakomec vytáhla bílé šaty. Od pohledu se mi líbili. Tak jsem na nic nečekala a začala je na sebe navlékat.
Lenna: Počkej, ale ony nejdou dopnout přes prsa. Nechtěj mi říkat, že je máš tak malý. Divila jsem se.

Kristy: Ne, to tak patří. No nejsou naprosto luxusní a úžasný? Myslím si, že ti úplně sluší Lí, vypadáš strašně sexy ségra.

Lenna: Ne, vypadám jako prostitutka. Jdu na rande, ne do nějakýho baru nechat se znásilnit těma bestiema venku. Rozkřikla jsem se a zakryla si prsa rukama.

Krity: Ale no tak. Sluší ti, mě se v tom líbíš, vypadáš nádherně, jako pořádná baba. Snažila se mě pohladit po vlasech, ale já naštvaně ucukla.

Lenna: Vyber jiný. Servala jsem je ze sebe a podala jí je do ruky. Tom naštěstí spal, jinak by mě viděl polonahou, bez podprsenky, jen v kalhotkách.
Kristy: A co tohle?

Lenna: No nevypadám rozkošně? Jako nějaká Hollywoodská hvězda? Hrála jsem si a udělala směšnou pózu. Kris se snažila nevybouchnout, ale nešlo to! Rozchechtala se na celé kolo. Nemohla jsem ji utišit, i přes mé nářky se nakonec ozval Tom.
Tom: No tak holky! Co jsem říkal? Já myslel, že je na Vás spoleh. Prosím, nechte mě vyspat, nejsem takový ranní ptáče jako vy. Mě tohle narozdíl od Vás nezajímá a po včerejší noci jsem strašně unavenej. Mrknul na Kris, která okamžitě zčervenala, zívnul a lehnul si na polštář.

Lenna: Já jí to říkám pořád. Odpověděla jsem, ale on už mě nejspíš neslyšel. Spal jako drřevo, jako sladký dřevo. mmm..
Tak po včerejší noci? Rejpla jsem si a akorát jsem schytala pořádnej úder do ruky. Vybíraly jsme a vybíraly až jsme narazily na nádherné žluté šaty, k nim jsme zvolily hnědé boty na podpatku, ještě správný make-up a vlasy.
Lenna: Mám jedinou prosbu. Nějak normálně prosím, nechci vypadat hrozně.

Kristy: Jasně, ale teď budu muset poprosit, ať zavřeš oči a vychutnáš si to. Ano? Kývla jsem a přitiskla víčka k sobě. Nějakou chvilku se nic nedělo, pak to začalo. Šimralo mě to, chtěla jsem vyprsknout, ale vydržela jsem to a později jsem už nic nevnímala.
Ani nevím jak dlouho to trvalo, nic jsem nevnímala. Jako bych spala, ale byla jsem úplně při vědomí. Na nic jsem nemyslela, jako by mě unášela nějaká vlna do neznáma. Jako bych viděla obrazy minulosti i budoucnosti. Viděla jsem Davida, nějaké chlapy, myslím, že byli dva a já stála před nimi a brečela. Pak někdo zaluskal, vše zmizelo vrátila jsem se zpět.

Kristy: No? Můžeš otevřít oči, Lí.

Lenna: Tak jo.. Zašeptala jsem a otevřela je. Vytřeštila jsem oči, slušelo mi to. Nikdy jsem si vlasy nerovnala, ale musím říct, že to budud muset dělat častěji. Před pár týdny jsem měla ještě krátké rovné vlasy, teď je mám dlouhé, vlnité a úplně černé, jako temná noc.

Kristy: Ale stala se mi nehoda. No, víš, vzadu jsem ti udělala flíček, protože mi spadla řasenka a teď to vypadá strašně. Budeme muset vybrat něco nového. A já vím co? Sice jsem ti to nechtěla ukázat, ale můžeš se na ně podívat. Jsou to nádherné šaty, myslím, že by ti slušely. Najdeš je dole v krabici, já si jdu ještě lehnout k Tomovi.

Lenna: Jo, co? No asi to chápu. Podívala jsem se v zrcadle na svá záda a opravdu, černá skvrna vypadala hrozně.

Musíte si ji pustit. Doladí to atmosféru!♥
Otevřela jsem skříň, otevřela jsem zelenou krabici a v ní nalezla zelené šaty a hnědé sandály hodící k pásku na šatech. Jůva, pomyslela jsem si a navlékla se do nich. Práskla jsem dvířkami skříně a zahleděla na svůj odraz v zrcadle. Slušelo mi to, vypadala jsem jinak než normálně, tak jak jsem na sebe nebyla zvyklá. Všechno ostatní jsem přehlížela, neslyšela jsem Tomův křik, ani Kristiiny prosby o odpuštění. Vnímala jsem pouze tu krasavici v zrcadle. Duchaprázdně jsem vyšla z pokoje a Kristy zmateně běžela za mnou. Naposledy se omluvila Tomovi, poslala mu vzdušnou pusu a jemně zavřela dveře.
Lenna: Bojím se Kristy. Myslíš, že mě má rád? To by mě na rande asi nezval, a taky by mě ani nepolíbil, že? Přepadla mě vlna nejistoty, nečekala jsem sestřinu reakci, určitě mi vynadá.

Kristy: Co to jako bylo? Můžeš mi říct proč jsi těmi dveřmi tak práskla? Tom se strašně zlobil a pořád ti něco říkal, ale ty jsi mu neodpovídala. Lí, jsi v pohodě. Nějak mi případáš pořád ve snách. Trápí tě něco? Jsi zamtená?

Lenna: Nevím, mám takové divné sny, vidiny. Taky nevím jestli si to nevymýšlím sama těmi, nestihla jsem to doříct. Venku práskly dveře od auta. Vyhlédla jsem z okna a uviděla Davida. Okamžitě jsem se rozběhla ke dveřím a málem porazila sestru..
Lenna: Jak jsi mě našel, lásko? Obejmula jsem ho a dala pusu na tvář.

David: Princezno, já si tě najdu vždycky. Říkal jsem ti, že tě budu chránit především, tak snad musím vědět jak tě vystopovat. Šel jsem po tvé vůni, voníš jinak než všechny dívky na světě. Zašeptal mi do ucha a políbil. Má tak nádherně měkké rty.

Lenna: Kam jedeme? Zeptala jsem se plna napětí.

David: Za tohle tě miluju, myslíš si že ti to řeknu? Nene, na to si budeš muset počkat. Smutně jsem se na něj podívala, přímo do očí. Zčervenal, pustil mě a otevřel mi dveře do auta. Nastoupila jsem, on obešel auto a sedl si vedle mě.
Zasunul klíče do zapalování, podíval se na mě a řekl: Věříš mi? Jeho pohled jsem opětovala, přikývla jsem a auto se pomalu rozjelo.
1) Líbil se díl?
2) Dokážete odhadnou, kam ji David odveze?
3) Bude Tom na Lí naštvaný?

Můžete odpovídat, ale vše ostatní se dozvíte v příštím díle. Díky za přečtení tohoto dílu.
Ali-sha
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Čukvala | Web | 28. května 2011 v 20:38 | Reagovat

hmm no, já moc nemusím ty pasáže kde dlouho popisuješ třeba jak jí sendvič apod. to mě celkem nudí. Minulý díl byl hezčí :) ale co no, vždycky musí být akčnější a nudnější díly,každopádně by mě zajímalo,kam ji David veze :-D Budu se těšit na další díl :D

2 Mrs.Siminka | Web | 29. května 2011 v 9:02 | Reagovat

1. No jasně.. a ta píseň k tomu..! SUPER! :)
2. Asi k němu domů, nebo nevím
3. Možná ano, ale přejde ho to :-)

3 _Tewez_ | 29. května 2011 v 13:38 | Reagovat

1) Líbil se díl?/Strašně moc!! =))
2) Dokážete odhadnou, kam ji David odveze?/Tak to nwm ;)
3) Bude Tom na Lí naštvaný?/Asi trochu jo, ale pak to přejde =)

4 Violet | E-mail | Web | 29. května 2011 v 15:53 | Reagovat

1) To si piš, že jo!
2) Nemám tušení. Snad na nějaké romantické místo.
3) Asi ano, když se tak (s prominutím) blbě ptáš. :D

5 Kessy | Web | 29. května 2011 v 18:26 | Reagovat

1) Ty dokážeš napsat i něco co by se mi nelíbilo? :D
2) Buď to bude nějaké romantické místo, nebo naprostý opak, ale vždyť Lí už toho zažila dost, teřba jí David sehnal nový dům, nebo si ji nastěhuje k sobě :-P
3) Myslím že jo, ale podle mě ho to přejde :-)

6 Chiara | Web | 29. května 2011 v 19:09 | Reagovat

1. Ano, moc :-)
2.Do jeskyně plné hadů a pavouků :-D
3. Bude, ale jen malinko :-D

7 Bessi♦ | Web | 29. května 2011 v 20:01 | Reagovat

1) Ano, ano a mooc ! Tenhle komix strašně moc žeru ! :D
2) Určitě to bude nějaké romantické místečko. :-)
3) No jo, ale jenom trošku.
Jinak ta hudba se k tomu strašně moc hodila.

8 smajlo | 29. května 2011 v 22:01 | Reagovat

1.delaš si srandu no jasne že jo

9 smajlo | 29. května 2011 v 22:02 | Reagovat

2. netušim 3. snad jenom trochu

10 |Mrs||Ghastly| | Web | 30. května 2011 v 17:52 | Reagovat

• Hrozně moc, všechny díly tohohle komixu jsou naprosto bezvadné, protože to jak píšeš a jak fotíš už je samo o sobě obdivuhodné :)
• Myslím, že to odhadnout nedokážu, ale mám podezření... Jak jsi psala o těch "obrazech" Davida a dvou chlapů... Začínám být co se Davida týče nějaká podezřívavá... 8-O :-D
• Snad to nebude tak strašné ;)

11 Clara | Web | 30. května 2011 v 19:48 | Reagovat

1)Moc se mi líbil
2)Netušim
3)Snad ne

12 denie(: | Web | 31. května 2011 v 21:24 | Reagovat

1) Líbil se díl? - Byl zatím první co jsem z tohodle komixu četla, ale já to doženu :D:) vypadá to moc pěkně, a ta grafika.. ách ♥
2) Dokážete odhadnou, kam ji David odveze? Na nějaké místo, které bude fakt nádherné :)
3) Bude Tom na Lí naštvaný? - možná, ale určitě ho to přejde :)

13 Lenča | Web | 1. června 2011 v 14:41 | Reagovat

1.) Ano, strašně moc! :)
2.) Tak to netuším...
3.) Možná trochu...

Jinak, opravdu super díl a ta písnička taky super! ;-)  :-)

Jinak jsem si už přečetla ostatní díly předtím a dostala se konečně k tomuhle a moc se mi tento komix líbí! :-)

14 Baruenka | Web | 3. června 2011 v 15:39 | Reagovat

Komix jsem od tebe nečetla hodně dlouho... je to pořád stejné, ale pořád stejně úžasné. :-)

15 Sabí ;) | Web | 5. června 2011 v 10:52 | Reagovat

Úžasné ;)
Nevím :-DD
Podle mého ne :-|

16 Alciellë | Web | 5. června 2011 v 13:13 | Reagovat

Naprosto krásný díl ;). Sice ne tak záživný, ale i tohle sem patří a vůbec mě to nenudilo. Docela mě zajímá, kam pojedou ;). Opět nádherné obrázky a text, písnička... :)

17 Limej | Web | 5. června 2011 v 14:10 | Reagovat

1) Líbil se díl?// samozrejme, kedy sa mi nejaky diel tohto komixu nepacil? :D
2) Dokážete odhadnou, kam ji David odveze?// do nejakej nobl restiky? :D
3) Bude Tom na Lí naštvaný?// podla mna hej...ale bude medzi nimi mozno nejaky romanik :D
ps.: ta pesnicka ma najprv nudila ale je naozaj bozska :)

18 Ema | Web | 13. června 2011 v 18:40 | Reagovat

1) Samozrejme!
2)Buď na nejakú chatu alebo čo...
3)Jasné :D inak by to nebola sranda ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama