Květen 2011

14.díl | Disappointment

28. května 2011 v 20:18 | Ali-sha |  Disappointment

Po dlouhé době, vlastně stejně jako layout..
Opět se toho moc neděje. Tento díl se mi zdá slabší spíše kvůli fotkám. No, uvidíme, jak se bude líbit Vám. Stačí jen kliknout na Celý článek.


Nový layout; New York city

28. května 2011 v 15:21 | Ali-sha |  Actually


Říkala jsem si, že by to potřebovalo změnu. Od února tu strašil ten skoro jarní, takže jsem chtěla vymyslet něco odlišného. Něco, co nemá naprosto nic společného s tímto obdobím. Abych pravdu řekla, tak jsem původně myslela, že bych mohla vytvořit něco jako ročníková kniha a nebo nahrávací studio. Nakonec z toho sešlo a vznikl tento "výtvor".

Tvůrce: Ali-sha
Simky na layoutu: ode mě
Doba vyrábění: 2 dny
Doba nastavování: 2 hodiny
Spokojenost: 80%

Snad Vás nebude otravovat a nebude Vám nijak vadit. Pokud máte nějaké výhrady, napište je, ráda si poslechnu, co Vám na tom vadí. Ale mám jednu prosbu, vyjádřete se nějak slušně.

Vše je zase v pořádku..

27. května 2011 v 8:24 | Ali-sha


Zdravím a doufám, že ne naposledy.
Víte, většinu času, který jsem poslední dobou prožila, jsem jen a jen přemýšlela jestli má ještě cenu pokračovat. Je mi 17, mám kamarády, přítele, plno školních povinností. Každý den přicházím o půl šesté domů, učím se asi do osmi a pak jsem natolik strhaná, že nemám chuť sednout si k počítači a tvořit. O víkendech jsem se svými kamarády, které přes týden úplně zanedbávám. Mrzí mě, že jsem tu nebyla, nechodila jsem k vám, nesnažia jsem se vám pommoct a úplně jsem se na to vykašlala. Dlouho jsem nad tím dumala, trápila se. Mnohokrát jsem to chtěla ukončit, ale něco mi nakonec řeklo, že to neudělám. The Sims bude, je a vždy byla moje láska a já se jí rozhodně nevzdám. Je mi líto, že jsem nepřidávala žádné zprávy, komixy ani novinky.
Do toho se ještě přimíchalo samotné The Sims. Začalo pěkně blbnout a nechtělo se spustit. Myslela jsem si, že ho budu muset celé odinstalovat, ale dnes jsem na to přišla. Zase se spustilo a ani nevíte, jaká to byla úleva a dokonce jsem byla i šťastná, že v tom můžu pokračovat. Že můžu začít odznova a pěkně to tu zase vyšperkovat.
Zrovna jsem nemocná a hlídám taktéž nemocnou sestru. Rodiče tu nejsou, celý byt mám volný a tak nebudu otálet a udělám další díl Disappointment a pokusím se dokončit nový vzhled tohoto blogu. Tentokrát jsem chtěla něco moderního, něco, co by vyjadřovalo můj smysl pro desing, tak jsem ho jednoduše nazvala "New York city". Snad se Vám bude líbit. Je vlastně úplně jednoduchý a vůbec né složity, i když ho už patlám několik týdnů. Abych pravdu řekla, tak jsem ho už předělávala snad stokrát. Přemýšlím, že to dnes všechno zprovozním a ukážu vám, že jsem to všechno ještě nezapomněla. Začínám úplně od začátku. Zase to tu pár měsíců stálo a já se ppkusím, aby k tomu už nedošlo. Slibuju, že se budu snažit, jak nejvíc to jde a, že se rozhodně nenechám zblbnout. Nic jiného než, že mi držte pěsti a neukamenujte mě za to, co se stalo, vám říct nemůžu.

Tak Au Revoir ..

13.díl | Disappointment

3. května 2011 v 18:08 | Ali-sha |  Disappointment

Tak vás zdravím a přináším další díl Disappointment.
Měla jsem nápad, tedy mám jich více, ale o tom až jindy. Ten nápad je, že bych už konečně mohla udělat novou úvodní fotku, nový kabát tomuto komixu. Platit bude až od 15. dílu... Teď je tu teprve 13. takže ještě málo času zbývá. No, konec povídání. Pojďte na to...

3.kolo SONK

1. května 2011 v 13:45 | Ali-sha |  Actually

Máte rádi Disappointment?
A chtěli by jste ho taky podpořit?
Budu jen ráda za vaše hlasy a podporu. Moc vám děkuji za to, že jsem ve druhém kole nejvíce hlasů získala. Je tam veliká konkurence. Komixy, které máte všichni ve své paměti jako How we get a money, Nancy nebo Game... Hlasujte podle srdíčka a taky podle toho, jak to cítíte a jak se vám určité komixy líbí... Za hlasy, kterými mě a můj komix podpoříte děkuji a budu vám za ně vděčná...
Ali-sha