Duben 2011

12.díl | Disappointment

28. dubna 2011 v 16:59 | Ali-sha |  Disappointment
Tak vás zdravím návštěvníci,
dlouho o vaší staré dobré Ali-she nebylo skoro vůbec slyšet, co? Ve škole jsme psaly samé testy, čtvrtletní práce a neustále referáty mi zatěžovali volný čas. Když jsem se neučila, tak jsem byla s kamarády venku, kteří si také nějaké té mé pozornosti zaslouží. Ale přesto jsem si dnes čas udělala a tak se tu konečně objevuje 12.díl. Je to takový uklidˇbující díl, odpočinkový. Jenom tak na příjemné počtení. Můžete s dát do toho..

11.díl | Disappointment

5. dubna 2011 v 20:12 | Ali-sha |  Disappointment


Páni, to je doba, co jsem nepsala komix. Hrozně to uteklo a já jsem ráda, že zase píšu ty slova a vymýšlím, co by se hrdinům mohlo a nemuselo přihodit. Pusťte se do toho, teda ještě jsem něco chtěla říct. Nebojte se, do budoucna neplánuju nějaké velkě změny nebo braty v ději. Nechám tomu takový svěží a volný průběh a teď... Snad se bude líbit :)

Léčím se, léčím :)

1. dubna 2011 v 16:00 | Ali-sha |  Actually


Ahojte,
já vám teda něco povím, i když vy by jste taky mohli. Jak se vám daří, co jste v poslední době dělali? Já nic moc, jen jsem ležela a léčila se. Vidíte, mé celkové uzdravení už trvá víc jako 1 měsíc. Ale v pondělí, pokud mi bude stejně jako dneska, tak letím šťastná konečně do školy. Už jsem toho doma dělala tolik, že do školy a ven se tak neskutěčně těším. Dokonce bych se klidně teď rozběhla a letěla ven na brusle, mám na to strašnou chuť.
Na počítatč jsem nechodila a když na minutku ano, tak jsem okmažitě musela zpátky do postele, protože mě z jeho "záře" začala bolet hlava jako střep. Nevěděla jsem, co mám dělat, ty dny nudy nikomu nepřeju, ale konečně jsem z toho venku. Konečně vám můžu zase psát a dělat komixy. Už se těším až za chvilku spustím The Sims a v pondělí vám slibuju, že udělám nový díl Disappointment. Těším se na to, vlastně na všechno. Ani nevím, co sem mám pořádně psát, jsem ze všeho tak strašně rozčarovaná, taková jako v ráji.
Asi se podívám, co jste v poslední době dělali, co jste vytvořili a taky vám chci strašně poděkovat za hlasy v soutěži. Moc si jich vážím. I když jsem tu teď nebyla, tak jste mě všichni podporovali a... Zkráceně děkuji vám, děkuju moc.
Čaj už jsem odložila, peřinu taky a teď ležím s notebookem na sedačce a píšu. Všechno možný, další díly, povídky. Možná sem nějakou dám. Taky přemýšlím, že udělám nový layout. Nějak bych chtěla změnu. VELKOU změnu.
Čekala jsem, že se sem BLICKII vrátí, ale jak vidím. Sliby, chyby. Slibovala, hustila do mě řečičky. Ale já na to už příště neskočím, všechno udělám po svém a tentokrát to už myslím vážně. Udělám si to tady jak chci a ostatní už na blogu budou pouhou vzpomínkou. Jak říkám, nikdy neslibuj to, co nemůžeš v nejbližší době udělat. Jsem naštvaná, ale zároveň šťastná. Blog je už definitivně můj, času měla dost. Už není žádné NOWISIMS Team, už je jenom Ali-sha NOWSIMS.

Tak už teda končím, mám na The Sims strašnou chuť, tedy na to hraní :D. Udělám si novou rodinu a pak vám ji ukážu. Ukážu kde bydllí atd. těšte se.. :) Alis.

PS: Poznáte, kdo je na obrázku? :D Je dělaný už dříve. Původně měl být do dalšího dílu, ale nakonec to udělám úplně jinak.. :P