Březen 2011

2.kolo SONK

23. března 2011 v 19:29 | Ali-sha*
Děkuju vám za vaše hlasy v 1kole. Díky nim jsem úspěšně prošla do dalšího a snad to poputuje i dál. Samozřejmě, že hlasujte pro vás neojoblíbenější komix, který s radostí čtete a jste mu věrní. Za všechny hlasy předem děkuji a držte mi pěsti..

PS: Disappointment tu nebyl už měsíc. Taky vám to ano nepřišlo, páni. Jenže můj zdravotní stav se moc nelepší a na nějaké hodinové vysedávání nemám sílu. Snad budete tak trpělivý, jak to jen půjde. Prosím vás o to..! Ali-sha

www.colourfullsims.blog.cz


Poslední dobou se sypu jako hromádka karet..

19. března 2011 v 11:27 | Ali-sha |  Informace: Webmiss

Po dlouhé době vám dávám o sobě nějakou zprávu, smutnou bohužel!

Nějak mě klátí jedna nemoc za druhou. Když už nechytnu chřipku, tak se vytasí se svými problémy střevní chřipka a do toho ještě zvýšená horečka. Neustálé bolesti břicha mi teda pěkně komplikují život, kazí náladu a berou veškerý čas. Jsem zoufalá, cítím se slabá, unavená a pořád ospalá. Poslední dva dny školy jsem musela zůstat pod dohledem své až přehnaně pečující matky a nějaká vyhlídka nebo zlepšení nálady na počítači nepřipadala v úvahu. Tvrdá dieta, která byla ovšem zapotřebí, a kterou mi naordinoval můj doktor. Tak jsem celou dobu ležela a přemýšlela, co mám dělat. Nic mě nenapdalo, ležela jsem a koukala do zdi. Bez pořádného napití, protože mým společníkem se stal heřmánkový čaj s medem nebo černý čaj. Taky bez pořádného sousta do mých vyhladovělých úst, ale stejně by to můj žaludek zase nevydržel. Probdělé noci plné bolestí a převalování. Nikomu to nepřeju, ani tomu největšímu nepříteli, bylo to otřesné..! Nejhorší a největší bolest, kterou jsem zažila..! A to opravdu nelžu. Snad se už brzy začnu zotavovat, i teď je mi trošku lépe, takže jsem mamka přemluvila na chvilku, aby mě pustila. Uvidíme, co si pro mě ještě mé tělo připraví.

Jedno mě ale moc mrzí a to na vás. Těšila jsem se, že konečně začnu se Zakázanou láskou a teď to tak vypadá, že ji nadobro smáznu z historie tohoto blogu. Vykašlali jste se na to, naprosto a to jsem si myslela, že by to mohl být oroginální nápad. Fotky, které byly jednoduché, text, který nemusel být dlouhý ani nejlepší, to bylo všechno. Do prvního kola vás poslalo zadání pouze 4 lidi, 4 lidi z 9 nebo 10. Je to normální? Tak proč se teda hlásíte, když potom nedokážete vyfotit ani dvě blbý fotky a napsat k tomu pár řádků. Ve čtyřech nehodlám pokračovat. Měla jsem to celé rozvrhnuté a na šest kol to rozhodně nestačí. Omlouvám se těm, kteří se vzorně příhlásili a odeslali to. Pokud chtějí udělám jim reklamu nebo pošlu pár svých downloadů. Tečka, konec! Zklamali jste mě, moc...
Ali-sha

Další kopírák!!!

12. března 2011 v 22:14 | Ali-sha |  Actually

Bože, za co mě trestáš?


Říkala jsem si "Ali-sho uklidni se, to se vysvětlí. Nevybouchni!" ale ono to nešlo. Jsem totlně naštvaná a mám chuť to někomu pěkně vykřičet přímo do obličeje. Mrzí mě to, na toho člověka.! Jak si to vůbec může někdo dovolit?

Proč to někdo dělá? Proč? Vysvětlete mi to..
Je to snad trend přivlastňovat si cizí tvorbu, práci, která mu trvala třeba celý den, týden nebo dokonce dva? Baví vás to?
Musím ke každému článku psát výhružné "Nekopírovat!", musím? Když už teda chci použít něčí tvorbu, tak se ho zeptám, požádám o souhlas. Unavuje mě to takhle řešit, unavuje mě ta skutečnost, že může někdo tak sprostě něco okopírovat.

A o to víc jsem naštvaná, že majitelka tohoto blogu se přihlásila do mé soutěže, pak mi napíše odkaz na svůj blog. Nechci se hádat, nechci nikoho urážet, ani někoho hlásit, ale mrzí mě to. Párkrát už se mi to stalo, myslela jsem, že to skončilo a že tentokrát už mi nikdo nic krást nebude, omyl! Jak krutý a velikánský omyl!

Ještě se rozmyslím, jak to budu řešit, zatím si to nevchám uležet v hlavě...:/
Co by jste dělali na mém místě vy? Jsem z toho celá rozčarovaná, potřebuji kamarádskou radu a pomoc..

Viděli jste tu simku, která se objevila na jejich layoutu. Pokud si to chcete připomenout, tak jedině na této adrese: http://nowsims.blog.cz/1102/naprosto-nestiham

Ali-sha

○Bubble Sisters○

12. března 2011 v 16:48 | Ali-sha |  Tématické fotky


Opět veselé téma, tentokrát si myslím, že by Vás mohla zaujmout.

"Slyšela jsem, že v Austrálii rozdávají bubliny štěstí zadarmo. Každý si může nabrat kolik chce, dokud nedojdou. A tak vyrážím se sáčkem v ruce, napjatá a plna očekávání, zda na mě ještě zbydou..."

Fotilo se mi to jedna radost, protože mám takové veselé fotky ráda. Až článek rozkliknete pochopíte, proč ty žvásty o bublinách. Možná si říkáte, co to zase vymyslela, ale i tak by se Vám to mohlo líbit. Moc jsem je neupravovala, stačilo dodat trochu kontrastu, jasu a bylo hotovo, hned to vypadalo lépe.
Dalo mi zabrat postavit kulisy a ty věcičky kolem, snad se mi to povedlo a budete spokojeni s výsledkem. Poslední dobou nějak nechodíte, nepíšete komentáře. Vím, jsem méně aktivní, ale to přece není důvod, aby jste nade mnou zanevřeli, snad to je jen dočasně a teď se na ně konečně podívejte...

Oddělovače 0.1

12. března 2011 v 11:15 | Ali-sha |  Oddělovače..


Chtěla jsem zkusit opět movinku, poslední dobou je jich hodně. :P


"Kráčím pouští, bez vody, lásky či přátel. Moje srdce rázem zkamenělo a zbyla mi pouze vzpomínka. Nemám co získat, ani co ztratit, mám už jen život, který stejně stojí za nic. Šla jsem za ním, nebyl tam. Tak jsem se rozhodla pokračovat v cestě a najít někoho, kdo mi ho připomíná. Prošla jsem už půlku světa, lidé mě začali nazývat bláznem, ale já hledám a nehodlám přestatí.

Vypila jsem si svůj šlek se štěstím. Myslela jsem, že se mě bude dál držet, ale ono se vytratilo. V ruce ten šálek pořád držím a doufám, že si mě zase najde. Tajně prosím, aby se zjevilo. Dochází mi poslední síly, opustila mě i zdravá mysl, duše, která neměla chuť poslouchat mé nářky. Sedám do písku, horkého písku. V poušti panuje temná, ale dusná noc. Naposledy zavírám oči, toužím po pochopení, které se mi nedostalo. "Sbohem" Zašvitořila jsem do té noci...

Chcete je? Líbí se Vám? Budu ráda, když ano. Klikněte na celý článek a uvidíte je jednotlvě...


Jsem v SONK!

11. března 2011 v 15:36 | Ali-sha |  Informace: Webmiss
Po dlouhé době vás zdravím, jak se vede?
Chtěla bych vás o něco poprosit. O co? O hlas pro můj komix, přesněji Disappointment.
Ti, kteří mají komix rádi, budu já na oplátku ráda, když mi dáte jeden hlas. Je velká konkurence, opravdu velká. Mnoho skvělých komixů se s chutí přihlásilo (ne sami komixy, jejich autoři :P) a proto Vám chci upřesnit důležitou věc.

Rozhodně nemusíte hlasovat pro mě, zvolte nejlepšího a to tak, že sparvedlivě. Samo, že budu ráda, jestli Disappointment podpoříte, ale je to pouze na vás, jen na vašem instinktu :)..

3 VELKÉ screenshoty na stáhnutí!

8. března 2011 v 20:59 | Ali-sha |  Ali-sha/ Moje tvorba

Napadlo mě to, dalo se to zrealizovat a tak je to tady!

Občas člověka něco takhle popadne. Máte hlavu plnou myšlenek, které se chtějí dostat ven. Dáte jim možnost a ony okamžitě vyletí ven na papír a začnou skotačit. Skákat, utíkat, hrát si spolu. Co je napadne, to se snaží zrealizovat. Chovají se jako malé, nezbedné dětičky. Snažíte se je uklidnit, ale jsou jak malé, mrštné rybky. Uskakují vám a rozutíkávají se do různých stran. Voláte na ně, ale jako by vás neslyšely, jako by jste byli vzduch. Za chvíli přiběhnou zpět, unavené a vyčerpaně se zhroutí na zem.. Pomalu se k nim přiblížíte -slyšíte jak chrupkají- přečtete jim mysl, z které se snažíte poskládat ten celek. Je to lehké, ale chce to vytrvalost. Připomíná mi to puzzle, hledáš a stavíš. Takticky, těžce a někdy si ani nevíš rady. Když už se vám zdají všechny puzzličky stejné, stačí si sednou, lednout a zavřít oči...

Zakázaná láska /Zadání 1. kolo/

7. března 2011 v 17:07 | Ali-sha |  Zakázaná láska
Jsem ráda, že jste na soutěž nezapoměli. Byla tu a ještě pár lidiček to stihlo.

Tímto ukončuji přihlašování

Vaše přihlášky jsem si pročetla a beru vás všechny. Informace, které jste mi poskytli budu uřívat pouze pro tuto soutěž, ničeho zneužívat nebudu.

Pokud opravdu chcete pořád soutěžit napište -vy, co jste se přihlásili- do komentářů "Ano, souhlasím"
NikaW
Sophie
DomiQe*
Ellaine
Bubble
Reneeska
Bria
Gagovič
Vendea
Violet

Postupně si Vás budu vyškrtávat. Dokud komentář nenapíšete, nepočítám s vámi. Trvalo to docela dlouho, než se soutěž objevila, takže nevím, zda si to někdo nerozmyslel ;). Pokud jste připraveni, klikněte na celý článek..