9.díl | Disappointment

19. února 2011 v 14:10 | Ali-sha* |  Disappointment
nowsims.blog.cz
Zdravím :)
Dokopala jsem se konečně k tomu, abych napsala a nafotila další díl. No, tak a je tu. Možná budete zase překvapeni, ale co, o tom to je ne? Pusťe se do toho...


Katty Perry, Firework. Můžete si pustit, mě osobně se to k tomu hodí. Záleží na vás..:)
nowsims.blog.cz/Disappointment
Probudila jsem se a promnula si ospalé oči. Čekala jsem, že se probudím kolem sedmé, ale pohled na hodiny mě naprosto vykolejil. Blikalo na nich docela dost vysoké číslo. Vzala jsem budík do ruky a marně se snažila najít v něm jiný čas než 14:02. Jak jsem mohla zaspat? Vždyť jsem nic nepila a šla jsem spát poměrně brzo?
Přepadla mě hrozná úzkost, zklamala jsem ho? V devět na mě čekal a já nepřišla. Byl tam vůbec a nebo bych tam jen zbytečně čekala? Zabila jsem si to u něj. Asi jsem si měla nastavit budík a... Sakra. Už nikdy nevylezu z postele..
nowsims.blog.cz/Disappointment
Po deseti minutách jsem se přeci jenom odhodlala vstát a jít si připravit svačinu. Vyhládlo mi, jak jsem mohla spát do dvou? To nikdy nepochopím. Mám hlad, že bych klidně snědla to, co mi přijde okamžitě pod ruku. Když jsem vstala, všimla jsem si něčeho zvláštního. Co to mám na sobě? Měla jsem přece bílou košily a né tyhle šaty. A proč mě tolik bolí ret?
Šáhla jsem si na něj a cítila zachlé strupy od krve. Byla jsem náměsíčná? Ret byl celý napuchlý a ztěžka jsem mohla vůbec mluvit. V hlavě se mi ronilo plno otázek. Ublížil mi někdo aniž bych o tom nevěděla. To je blbost..
Rozběhla jsem se, jak nejrychleji to šlo a zamířila do koupelny. Tam, kde je zrcadlo..
nowsims.blog.cz/Disappointment
Pořádně jsem se prohlédla. Vlasy zplihlé a bolavý ret. K tomu ještě malá náplast nad obočím. Co jsem to vyváděla...? Nepamatuju si, že bych někam v noci šla. Mám snad sklerózu?
Nechápala jsem nic. Něco mi říkalo, že jsem nějakou udělala blbost, ale já nevěděla jakou. Cítila jsem se pod psa. Má nálada klesla na bod mrazu a já se neustále prohlížela v zrcadle. Z malého okénka se do koupelny chtěly dostat sluneční paprsky. Pár jich ke mně došlo, jemně mi zasvítili na mé opuchlé rty a jako zázrakem jsem přestala cítit tu ukrutnou bolest. Představa trvala jen chvilku, pak jsem se vrátila zpět. Sluníčko zašlo za mrak a mé štěstíčko zašlo s ním. Musela jsem na vzduch, HNED.!
nowsims.blog.cz/Disappointment
Chtěla jsem si vyprázdnit hlavu. Vyčistit duši a spláchnout tu bezmoc. Vlny na pobřeží pomalu narážely na skaliska a opodál se nacházela obrovská pálž. Nemám si na co stěžovat, je tu krásně. Jen tomu pořád něco chybí. To, co jsem ještě nepoznala, vnucovala jsem si to. A je to láska.
Snažila jsem se celou dobu Collina změnit, až jsem se nakonec spálila a nedala jsem příležitost opravdovým láskám. Zůstala jsem zabedněná v sobě a ani si nevšimla, kolik věci se změnilo. On, sestra, dokonce i já. Ano, jsem úplně jiná, než kdysi. Byla jsem naivní holčička, která čekala na prince z pohádky... Nedočkala jsem se a moje šance jsou nulové. Když se člověku nedaří, tak se mu nedaří. Vždycky jsem musela mít poslední slovo, jenže tím jsem si mnoho věcí úplně pokazila a zadupala do země.
nowsims.blog.cz/Disappointment
Udělala jsem si výborný chléb s rajčatem, okurkami a vejci. Sluníčko mě šimralo na zádech a já si slastně přivoněla k "mému výtvoru". Vonělo to nádherně a tak jsem neodolala a z chutí se do něj zakousla.
Nikdy jsem nebyla dobrá kuchařka, po matce jsem toho prý moc nezdědila. Můj otec byl ctižádostivý a milosrdný stejně jako já. Tedy pokud mi to Kris vyprávěla správně. Ona mi je nahradila, vlastně jsem je vůbec neznala. Vidím je jen jako opravdu milé osoy, které mě kdysi chvilku vychovávaly. Až zemřeli, vzala si nás na chvíli babička, kterou ale potom zcela nahradila má sestra. Bydlely jsme u ní, hrály si spolu a lepší období svého života si nepamatuju. To sestra je po matce a babičce. Je úplně stejná, jako byly ony..
nowsims.blog.cz/Disappointment
V klidu jsem dojedla poslední zbytky a dravečky, keré se ledabile válely na bílém talíři. Vypadaly jako malí broučci, mravenci. Talíř jsem potom strčila pod proud horké vody a drobečky smyla houbičkou.
Ve vodě jsem si máchala upocené ruce a přemýšlela, co dnes budu dělat. Nejdříve musím zajít na recepci, aby tento pokoj nezarezervovali někomu jinému. Ani jsem si ho pořádně neprohlédla. Je nádherný, takový jednoduchý, ale krásně vybavený. Nejvíce mě zaujala kuchyně. Bílé vyhřívané kachličky, světle hnědé dřevo a nejnovější sporák.
Očima jsem přejela na druhou část veliké místnosti a mou pozornost upoutala hnědá lepenková krabice.
nowsims.blog.cz/Disappointment
Byla pečlivě zabalená a nahoře na ní, byl přilepený lepící páskou dopis. Písmo bylo nádherně čitelné a rukou psané. Bílý papír úplně zářil a modré linky se smály  "jsme popsané" slyšela jsem je volat. "Přečti si nás" volaly hned potom. Ohlédla jsem se, ale nikdo tu nebyl. Jsem snad blázen? Stejně mi to nedalo a pomalu jsem si sedla na koberec. Krabici jsem přitáhla k sobě a pustila se do čtení.
nowsims.blog.cz/Disappointment
".....Přijdi přesně, David" Dočetla jsem a už nechápala vůbec nic. Co mu je líto? On tu byl? Jak věděl, kdy jsem se probudila? On mi donesl to oblečení? Jak o tom věděl?
Hlava mě díky těm načerpaným informacím rozbolela ještě víc, třeštila mě jako čert a já měla pocit, že za chvilku omdlím. Proč se tohle všechno děje? Udělal mi snad něco? NE, David by mi nic neudělal, on je tak krásně sladkej.
Počkat, on mě oblékl? Viděl me vě spodním prádle? Jak....?
Snažila jsem si dát dohromady ty věci, ale nic mi nesedělo. Byla jsem totálně vygumovaná a zmatená. Zatajil mi někdo něco? Měla jsem spousty otázek, takových, které jsem si nikdy nekladla. Jsem snad mrtvá? Žiju jen ve své mysli? Bože, poraď.
Zamyslela jsem se a podívala se na hodiny. Ukazovaly 3 hodiny odpoledne. Mé smysly opět začaly vnímat a já se rozběhla do koupelny, tam by měly být ty věci...
nowsims.blog.cz/Disappointment
Nelhal, vše jsem tam našla. Dokonce i šminky a bižutérii. Ach, kluci dokážou být pěkně nepořádní.
Rychle jsem na sebe oblékla bílé tričko s úžasnými riflemi a býlím páskem. Vlasy jsem co nejrycheji sepla do mého oblíbeného culíku a vytáhla z kapsy stříbrné náušnice. Neváhala jsem a nasadila si je.
Barva očních stínů mi dala zabrat, růžová a nebo modrá? Nakonec jsem zvolila růžové stíny, výrazné řasy a růžovo-červenou tvářenku. Lesk, na ten jsem mohla pěkně zapomenout, protože má ústa by se mi pěkně vysmála. Líbilo se mi to, byla jsem spokojená a proto mi nezbývalo nic jiného než se vydat za ním.
nowsims.blog.cz/Disappointment
Vešla jsem do studené chodby, ve které mi ani nepřipadalo, že je léto. Nejteplější období v roce. Byla tam tma, jen z konce chodby sem doléhalo slabunké světlo. Připadalo mi to jako v hororu. Jdeš jako nic netušící člověk a pak to uvidíš, to, co tě natolik vyděsí, že....
Zamkla jsem, aby se do bytu nikdo nedostal, otočila jsem se v nádherných sestřených botech a vyrazila k výtahu.
nowsims.blog.cz/Disappointment
Zmáčkla jsem malé tlačítko, které označovalo příjezd výtahu. Nahoru vyjel rychle. Na nic jsem nečekala, zmáčkla jsem na písmeno P a začala si broukat písničku hrající ve výtahu. Chytlavá melodie, pomyslela jsem si, ale to už výtah přijížděl dolů. Otevřel dveře a já vkročila na světlé parkety.
nowsims.blog.cz/Disappointment
Nesměle jsem vykročila ke dveřím když v tom jsem si ho všimla. Jakmile mě uviděl, zasmál se a pomalu se zvedl z křesla. Už z dálky na mě zavolal:

David: Ahoj Lí, jsi v pořádku?..nowsims.blog.cz/Disappointment
Naše pohledy se setkali a on mě obejmul. Nechápala jsem to, ale líbilo se mi to. Pak mi potichu zašeptal do ucha:

David: Promiň, že jsem odešel. Vím, porušil jsem to, ale už nikdy nechci, aby se ti to zase stalo. Nahlásil jsem to, má průšvih.

Lenna: Cože?
nowsims.blog.cz
1)Lenna si nic nepamatuje, proč?

Snažila jsem se, aby některé obrázky byly stejné jako v minulém díle. Čekali jste to? Předem se omlouvám, ale pokud jsou tam špatně vybraná slova nemůžu za to. Dnes jsem měla náladu pouze na focení, ne psaní. Takže mi to nešlo tolik, jako jindy. Děkuju, že jste si to přečetli a pokud případně zanecháte komentář.
Ali-sha*
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Rija* | Web | 19. února 2011 v 14:36 | Reagovat

1* To fakt nevím, to je nějaký divný
- Mě to přijde psaný jako každý tvůj díl :-) úplně normálně, teda tak jak to má být :-)

2 listen-to-your-heart-Anik | Web | 19. února 2011 v 14:36 | Reagovat

Máš to moc krásný :-) Asi si nic nepamatuje, protože se praštila do hlavy, nebo já nevím... :-) Jen jsem chtěla, že ty fotky jsou moc krásný, i ten text k tomu :-)

3 shianae-sims3 | E-mail | Web | 19. února 2011 v 15:02 | Reagovat

Já jsem zmatená..:D Jakto, že si nic nepamatuje? Sakra co se to děje..:D

4 Violet | E-mail | Web | 19. února 2011 v 15:16 | Reagovat

1) Asi její mozek potlačuje vzpomínky na které nechce myslet. Nejsem psycholog, ale slyšela jsem to v nějakém seriálu. :D
Božský díl.

5 LovelyRose♥ | E-mail | Web | 19. února 2011 v 15:38 | Reagovat

No, fakt nevím =D

6 Mrs.Siminka | Web | 19. února 2011 v 16:02 | Reagovat

1. Že by ji ten úchylák co ji chtěl znásilnit dal nějaké prášky aby si nic nepamatovala? :D :D

7 DomiQe* | Web | 19. února 2011 v 16:18 | Reagovat

Oh... ty ty díli fakt hrneš! - krásné, bez chyby ty jeden talente! xD

8 Darkie | Web | 19. února 2011 v 17:16 | Reagovat

1)Lenna si nic nepamatuje, proč?// Její mysl asi vytěsnila ten špatný zážitek, protože David jí asi nepodal žádné kapičky zapomění :D.
Super díl, ze začátku mě vážně trklo, že Lenna dělala nějaké věci stejně jako v minlulém díle :D. Ale vážně super!

9 Ema | Web | 19. února 2011 v 22:41 | Reagovat

1) Najprv som si myslela, že jej niečo dal David, ale to asi nie :/. Tak možno ten úchyl :D neviem :D
Ten diel bol úžasný! A text bol podľa mňa ešte lepší než býva :-P

10 straWberry. (sims) | Web | 20. února 2011 v 7:21 | Reagovat

1) vymazal jej niekto pamäť? :D neviem, každopádne som zvedavá.

parádny diel, jak dokážeše také dlhé diely tak rýchlo urobiť? :D

11 Annie | Web | 20. února 2011 v 8:35 | Reagovat

1) Opravdu netuším, je to dost zajímavé! ;)

12 Kajjula | Web | 20. února 2011 v 10:42 | Reagovat

na obrazku z tej reklamy som nasla 8ludi ..

13 LovelySims Team | Gipsík | E-mail | 20. února 2011 v 11:55 | Reagovat

1) Já mám na to vlastní teorii, proč si nic nepamatuje. Když se člověku něco vážného stane, když prožije nějaké trauma nebo hrůzu, jeho podvědomí to může například ve spánku vytěsnit z mysli a člověk si pak nepamatuje buď vůbec nic, nebo jen útržky... To se někdy stává i ve skutečnosti, někde jsem o tom četla. Ale je to dost zajímavý jev a nestává se na potkání...

Díl krááásný! Písnička též, taky mi k tomu parádně sedla, i když k takovému hororu jsem čekala něco pomalého. Ale tohle fakt pasovalo! A teď se mi bude líp učit angličtina, když jsem tak pěkně zrelaxovala =) Díky ti za to!

14 Bessi♦ | Web | 21. února 2011 v 10:32 | Reagovat

1) Myslím se ,že jak jí ten chlap udeřil tak ,že se jí nějak poranil mozek a pamatuje si jenom na to co bylo předtím.
Úžasný díl !! Moc se těším na další. :)

15 Cherry-lady | Web | 13. března 2011 v 14:06 | Reagovat

prý, že ti to nešlo tolik jako jindy. :DD ha ha ha!!
Nádherný ! Miluju ten komix! Vždy je dokonalý !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama