6.díl | Disappointment

4. února 2011 v 18:53 | Ali-sha* |  Disappointment
nowsims.blog.cz
Tak a je tu další díl, snad se vám bude líbit. Řekla bych, že je vcelku dlouhý. Čeká vás rovných patnáct fotek a docela dost textu, takže ho čtěte pokud máte čas a nikam nespěcháte. To bude mnohem lepší. No, dál to budu protahovat, stačí kliknout na celý článek a díl je jen a jen váš :)).


nowsims.blog.cz/Disappointment
Neporučila jsem si kam mám jet, nevěděla jsem to. Chtěla jsem si vzpomenout kdo by mi mohl pomoct, nikdo se v mé paměti nenašel. Proto jsem jezdila s Davidem po obhlídce, až se dočista setmělo. Povídali jsme si spolu, smáli se. Zdálo se mi, že se na mě konečně usmálo štěstí, jenže když jsem si vzpomněla, že jsem takřka bezdomovec, má radost zmizela jako myš prchající do úkrytu před hladovou kočkou. Právě jsme projížděli poslední ulicí, která označovala chudší část města. Okamžitě nás oslepila světla z barů, hotelů a stadionů. Míjeli jsme Mcdonaldy a jejich vesele sedící klauníky, zářivé reflektory. Byla jsem jako v tranzu, takhle jsem svět nikdy neviděla. Myslela jsem si, že toto město znám velmi dobe, ale jak jsem se právě přesvědčila, neměla jsem o pár věcech ani zdání.
nowsims.blog.cz/Disappointment
David zastavil partičce teenagerů na přechodu a já sebou vylekaně cukla. On se na mě jen podíval, zda jsem v pořádku a prudce se rozjel, až se moje hlava podivně zabořila do sedadla.

David: Lenno, budu tě muset někde vyložit. Končí mi směna a já musím jet domů, čeká mě tam oslava 51 narozenin. Má matka je právě slaví, takže se tam musím dostavit.

Lenna: Ale jistě, vyhoď mě u motelu za městem. Pár peněz mi ještě zbylo a na ubytování na jednu noc to bude v pohodě stačit. Čekala jsem, že tato chvíle jednou přijde, ale zoufale jsem si přála, aby se stal zázrak a já nemusela přespat v tom odporném motelu za městem. Horší místo jsem snad nikdy neviděla.

David: Jak motelu? Počkej něco ti ukážu no? Zase tak nespěchám.

Lenna: No na nic jiného peníze nemám, počkej, co mi ukážeš?

David: Uvidíš, překvápko. Řekl a zakřenil se od uca k uchu, nesnáším překvápka, ale zároveň je i miluju.
nowsims.blog.cz/Disappointment
Zrovna jsme projížděli kolem jednoho z nejluxusnějších hotelů ve městě, když David pomalu začal brzdit a vyhodil blinkr. Ten začal otravně blikat a zvuk, který vydával mě doháněl k šílenství. 

Lenna: P...počkat, kam to jedeme?

David: No tam, kam tě chci odvést. Nech se překvapit, myslím, že to teď potřebuješ.
nowsims.blog.cz/Disappointment
Ten pohled na něj byl nádherný, vše osvětlené, zajímavé a rozvržené tak, aby to vypadalo nádherně. Jednoduché a přesto luxusní. Proč sem ale jedeme? Já chci do motelu a ne sem. Kde bych na to vzala peníze? Jestli mi chce ukázat, jaký je na střeše krásný výhled, tak to bude jiná, ale o tom dost silně pochybuju. Počkali jsme, než vyjedou všechna auta, která mířila do centrální části města, kde se nachází ty nejlepší bary. Nidy jsem tam nebyla, ale prý je tom tam neskutečně krásné a díky osvětleným restauracím to tam v noci vypadá jako ve dne.
nowsims.blog.cz/Disappointment
Prudce zatočil s volantem a zaparkoval u vchodu.

David: Tak pojď, už se blíží to překvapení.

Lenna: Já nikam nejdu, chci se vyspat a vysprchovat se. Páchnu jako tchoř a nemám náladu na nějaký překvapení. Vyštěkla jsem a on se lechce opřel o kapotu auta a nakoukl dovnitř.

David: Tak dobře, jdu tam sám, tvoje chyba tchoři. Vyplázl jazyk, nádherně se usmál a zabouchl dveře od auta. Potom pomalým krokem vyrazil ke vchodu a poočku sledoval, co udělám. Ve mě to jen vařilo, já nejsem tchoř. To mu nedaruju.
Strčila jsem naštvaně do dveří, které se radš poslušně otevřeli. Ladně jsem se vyhoupla ven z auta a David se málem válel smíchy po zemi. Pak se otočil a ukázal mi rukou, že má jít za ním.
nowsims.blog.cz/Disappointment
Šla jsem, proč taky ne, když už mě donutil vylézt z toho hnusnýho auta. Pořád mě boleli oči, které osvětlovalo to ostré světlo, nejsem na to zvyklá. Moje podpatky jemně klapaly do neobvyklého ticha, až z dáli sem doléhala hudba z rozjetých diskoték. Prošla jsem kolem hlídače, který si mě změřil svým vlezlým pohledem a ochotně otevřel dveře. Já si jen znechuceně odfrkla a pokračovala dál, Dave už na mě čekal u ecepce.
nowsims.blog.cz/Disappointment
David: Ále, princezna se nám ráčila dojít.

Lenna: Nejsem tchoř jsem normální člověk. Vyhrkla jsem...

David: Já neříkal tchoř, ale princezna. Poslouchej někdy ušima holka a teď počkej, donesu ti klíč.

Lenna: Klíč, jaký klíč? Já jsem si nic neobjednala. Jen jsem chtěla odvést do motelu a ty mě zatím taháš na "čumendo" kamsi do jednoho z  nejluxusnějších hotelů ve městě, to je rozdíl ne?

David: Já jsem tě sem nevzal na to, aby si se dívala, ale aby jsi tu zůstala.

Lenna: Cože? To ne, já to do tebe ale nechci. Musí to stát hodně peněz, vždyť jsme se dnes potkali Davide. To nikdy nepřijmu, nikdy.

David: Tak to teda budeš muset, mám tu zarezervovaný pokoj, původně tu měl spát můj kamarád z Kanady, který měl dnes přijet, le přijede až o dva týdny později, takže je jen tvůj. Přece to nenechám propadnout Lí, zaplatil jsem za něj strašný prachy. Přesně tak, jak si říkala.

Lenna: Odvez mě do toho motelu, to nejde, fakt.
nowsims.blog.cz/Disappointment
Myslíte si, že mě poslechl? No jasně že ne, takže budu spát ve 4 hvězdičkovém hotelu, bože to si ani nezasloužím.
Když přišel k recepci ta žena, odhaduju, že je stejně stará jako já, se na něj usmála. Vlastně celou dobu na něj házela zamilované pohledy a nepatrně sledovala jeho rozkrok. Vím, myslím na hovadiny, ale hrozně mi to vadilo. Ty doteky, já se snad zamilovala. Bože, proč se stává jen mě, že se zamiluju na první pohled? Ikdyž to není zase taový problém, jenže zatím jsem si našla jenom samý hajzly a podvodníky.
nowsims.blog.cz/Disappointment
Když ke mně došel zaplavil mě pocit štěstí, je zase tady. Hledala jsem pohled té ženy za pultem, všimla si nás, haha. Zamračila se na mě a raději se otočila. Podívala jsem se mu do očí a on na mě vesele mrknul, potom mi pomalu podával klíč. Naše ruce se přibližovali, chtěla jsem jeho ruku cítit, chtěla jsem ji sevřít, ale věděla jsem, že nemůžu.
On ovšem přebral situaci do svých rukou a klíč, který pevně svíral v dlani, upustil na studenou zem. Cinknul, ale nikdo jiný než mi dva jse ho neslyšeli, cinknul pro nás. Opatrně mou chvějící se ruku uchopil a usmál se na mě, líbilo se mi to, mu taky, jenže se ve mně vzbudil pud sebezáchovy a udělala jsem strašnou blbost.
nowsims.blog.cz/Disappointment
Lenna: Ehm, musím ten klíč zvednout. Špitla jsem a vše rázem skončilo. Pustila jsem jeho mužnou ruku a shýbla se pro ten nádherný klč. Zabila jsem svou šanci u něj, kdo ví?

David: Jasně, ještě by ti ho někdo vzal.
nowsims.blog.cz/Disappointment
Pak se už nic nestalo, klíč jsem si schovala do kapsy a rozčarovaně vyrazila k výtahu, schody se mi šlapat nechtěly. On mě následoval, nikdo ho nenutil, ale on to mile rád udělal.

David: Tak ahoj princezno, vyspi se sladce.

Lenna: Děkuju za pokoj, budu ti nadosmrti vděčná. Ukázal si mi, že se najdou i ochtní lidé. Řekla jsem a zmáčkla na tlačítko 6. Můj pokoj se nachází v šestém patře a jeho číslo je 7.

David: Maličkost, zítra tě vyzvednu ano? Zmáčkla jsem na dvě šipky od sebe, dveře se opět otevřely dokořán, přestože by se nejradši zavřely a odvely mě do navoleného patra. Slyšela jsem dobře?

Lenna: Zítra? Co je zítra? Sezení s detekti...

David: Ta snídaně, v kavárně ne? Pamatuješ jak jsi mi to v autě slíbia?

Lenna: Já myslela, že je to sranda.

David: Tak vidíš, není. Zítra přesně v 9 před hotelem ano? Kývla jsem a dveře se konečně jemně zacvakly.
nowsims.blog.cz/Disappointment
Prošla jsem dlouho chodbou, než jsem narazila na ty správné dveře. Byly černé a klíček do nich krásně vklouzl. Tedy spíše do klíčové dírky. "Cvak" ozvalo se a klika šla pohodlně zmáčknout. Vešla jsem dovnitř a světla se prudce rožla..
nowsims.blog.cz/Disappointment
Promnula jsem si oči a spatřila něco, co jsem vídala jen ve svých snech. Už jsem ani nevěděla, čemu mám věřit, nesním náhodou. Štípla jsem se do ruky, ale v posteli jsem se neprobudila. Všimla jsem si jediných dveří v tomto pokoji. V hlavě mi svitla naděje, že se konečně budu moci vykoupat.
nowsims.blog.cz/Disappointment
Rozhrnula jsem dveře a spatřila nablýsknou sprchu. Okamžitě sem ze sebe shodila oblečení, které jsem pohodila na vyhřátou zem. Pustila jsem na sebe proud horké vody a užívala si tu pohodu. V hlavě mi proběhl celý den odznovu. Ten zmatek, byt, David....
Okno, které bylo nádherně vyleštěné se tím teplem celé zarousalo, nebylo přes něj vidět ani živáčka. Po slepu jsem nahmatala župan pověšený vedle bedny na oblečení. Oblékla jsem si ho, vodu bezpečně nechala odtéct a pomalu, abych neuklouzla jsem se vydaa k zrcadlu. 
nowsims.blog.cz/Disappointment
 Sakra, k čemu jsem se to dopracovala..
nowsims.blog.cz
1) Bude David chtít Lennu sbalit?
2) Je sám a nebo má holku?

Děkuju, že jste si tento díl přečetli. Snad zanecháte i nějaké komntáře, to mě opravdu potěší, protože s tím hotelem jsem se piplala skoro celičký den. Sims dokáže někdy pořádně naštvat, to jistě ale víte. Ali-sha*
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 © ANDY | E-mail | Web | 4. února 2011 v 19:39 | Reagovat

Hotel vypadá krásně.

1, Ano, podle mě bude.
2, Myslím, že ne ... i když dát do příběhu nějakou dívku by bylo takové pestřejší.

Krásný díl i fotky, jako vždy.
Klaním se, Ali-sho* :-)

2 Violet | E-mail | Web | 4. února 2011 v 19:39 | Reagovat

1) No to doufám!  :-D Moc jim fandím.
2) No, tak to jsi mě zaskočila. No, snad nemá, nebo jo? 8-O
Tenhle komix je úplně BOŽSKÝ! Nemůžu se dočkat té jejich snídaně. A pasáž s tchořem taky nebyla špatná, válela jsem se smíchy na podlaze. :-D

3 sikki. | 4. února 2011 v 19:46 | Reagovat

1. Určite, teda možno.
2. Ja si myslím že má.

Inak totálne dokonalý diel, nádherne sa to čítalo a obrázky boli neskutočné. Som veľi rada že dieli robíš dlchšie než niektorý autori. A skutočne bol krásny. Teším sa na další!

4 LS2™ (Ebi) | Web | 4. února 2011 v 20:23 | Reagovat

1) Určitě ano.
2) Podle mě je sám.. :-)

5 Sisinka | Web | 4. února 2011 v 20:49 | Reagovat

Ahoj, chceš mít super mega návštevnost? Když jo, tak klikni na můj web, a můžeš mít online i 88 747!
PS: Máš moocinky krásnej blog!♥

6 Mrs.Siminka | Web | 4. února 2011 v 21:20 | Reagovat

1) Tak jasně že ano
2) Snad sám, je hezký :D

Nádherný díl a fotky též, jako vždy se Ti to povedlo ;)

7 Bessi♦ | Web | 4. února 2011 v 21:22 | Reagovat

1) Určitě :D
2) Doufám ,že sám :-)  :-D

8 Selz* | Web | 4. února 2011 v 21:26 | Reagovat

1) áno :D
2) tiež áno, aby to bola nejaká zápletka.
super diel :D David je cool a krásny :D aj ja som sa do neho zamilovala xD

9 Cherry-lady | Web | 5. února 2011 v 1:04 | Reagovat

1) Myslím si, že ano .
2) Podle mě holku má . A v tom bude ten hlavní problém, ale ono se to nějak vyřeší a tu holku opustí . :)
Asi je zbytečné tady psát, jak krásný to byl díl, jak máš nádherné fotky a texty ?! :)

10 Rija* | Web | 5. února 2011 v 9:23 | Reagovat

1* Jo, zatím to tak vypadá ;)
2* Jak už někteří říkali, že kdyby měl holku, tak by to pak byla nějaká zápletka...souhlasm s nima, ale tajně doufám, že ne :D

11 Vena | Web | 5. února 2011 v 10:43 | Reagovat

Ano,určitě.Známe chlapy=)
Myslím,že ano.To bude ta osudová zápletka=)

12 Zaffy | Web | 5. února 2011 v 11:07 | Reagovat

1) Bude David chtít Lennu sbalit? no nic není jistý, já si myslím, že jo, ale co když je na chlapy? :D
2) Je sám a nebo má holku? to nevím, ale holka v tom nebude :D

13 LovelySims Team | Gipsík | E-mail | 5. února 2011 v 11:33 | Reagovat

Áááá, já si jdu odinstalovat sims a pak se někam zakopu, tohle nemá cenu, my to tu všichni můžeme rozvnou zabalit :-D Perfektní fotky, perfektní text... (i když nevím, co znamená věta "světla se rožla" ale to je detail)... No to fakt není možný, tak krásné město, ten hotel a všechno... Hlavně Dave :D Ale vážně, tohle já nechápu.

1) No, asi jo... Zřejmě. Nebo taky ne :-D
2) Řekla bych že holku má, ale teď se mu začala líbit Lí a neví, co má dělart. tak začne chodit s oběma a bude ;-) A možná ta druhá holka bude třeba jedna z jejích kamarádek, nejlíp Marika, kterou manžel bije, že ho podvádí... :-D  :-D

14 Alciellë | Web | 5. února 2011 v 11:50 | Reagovat

1) Myslím, že mu Lenna učarovala, tak proč ne? Ale jak už tu někdo napsal, známe kluky ;).
2) Nedivila bych se, kdyby měl holku.

Nádherný hotel, text, prostě skvělý. Klobouk dolů, máš naprosto úžasný komix ;).

15 shianae-sims3 | E-mail | Web | 5. února 2011 v 15:35 | Reagovat

:d Docela jsem se zasmála..:D Já nejsem tchoř ale normální člověk.:D
Takový hodný, pohledný policista.. Hmm dají to dohromady? :D

16 Limej | Web | 5. února 2011 v 16:59 | Reagovat

Uplne dokonale ja som sa najprv tak smiala na tom tchorovy :D aach toto bol zatial naj diel...a ten hotel si urobila krasne a aj vidim, ze si skusala grafiku na oknach to ja velmi ocenujem, je to krasne nazaj som zvedava ci sa daju dokopy :)

17 Lowiska | Web | 5. února 2011 v 22:52 | Reagovat

1) Bude David chtít Lennu sbalit?// Tak já myslím, že je do ní zamilovaný, aspoň se tak tváří. Takže určitě ano :-)
2) Je sám a nebo má holku?// Tak doufejme, že je single a není gay :-D To byl pokus o vtip.

Krásný díl, moc se mi líbí ten hotel i ta jeho recepční, povedlo se ti to. Super prostě :-)

18 Annie | Web | 6. února 2011 v 17:44 | Reagovat

1),2) To opravdu netuším! :-D Ale nechám se překvapit a fandím Lenně! :D

19 Jája* | Web | 6. února 2011 v 19:43 | Reagovat

1)Bude to je jasný :)
2)možná ano

20 Ema | Web | 6. února 2011 v 21:49 | Reagovat

1) Veď sa už snaží :D
2) To skutočne neviem, ale je tu aj alternatíva, že má nejakú minulosť a potom sa to objaví :-? ...

Toto bol asi najlepší diel zatiaľ ;-)

21 LS2™ (Dainii) | E-mail | Web | 7. února 2011 v 19:39 | Reagovat

Krásna! Tohle je úplně boží komiks, je vidět že nejsi začátečník :-D  :D  ;-)

22 Kessy | Web | 7. února 2011 v 20:25 | Reagovat

1) Podle mě ano, možná né hned, ale časem to určitě přijde
2) Možná bude sám, ale kdyby měl třeba manželku bylo by to zajímavější :D
Jo a ... pěkný hotel ;-) :D

23 Cornetto^^ | Web | 25. března 2012 v 23:07 | Reagovat

1) určite áno ! ;)
2) pfúúú ! tak to neviem... :DD tak podľa mňa NEbude sám.. :-?  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama