Únor 2011

Týden v Rakousku

28. února 2011 v 8:07 | Ali-sha |  Informace: Webmiss
Ahojte,
tak vás dneska zdravím. Poslední dobou je na blog málo času. Plno práce ve škole, potom i doma a já si začínám pomalu říkat, že to sama nezvládám. Normálně, přes prázdniny ano, ale v týdnu se to tady jaksi propadá. Ještě, že se BLICKII možná vrátí, jsme spolu v kontaktu a myslím si, že to je na dobré cestě.

Tyto prázdniny jsem neměla v plánu prolenošit, ale udělat nový layout, sice bych ho sem ještě nedala, protože tento je tu sotva měsíc, ale později by se tu mohl objevit. Chtěla jsem dokončit soutěž, udělat aspoň 5 dílů Disappointmentu, dát sem simky na stáhnutí, domy na stáhnutí, pár tématických fotek a článků. Měla jsem toho zkrátka moc a chtěla jsem to stihnout a být konečně trochu aktivní, jenže...

Rodiče mi to překazili. Oznámili mi totiž, že odjíždíme na dovolenou do Rakouska a vracíme se až v neděli. Takže mezi lyžováním se budu učit do školy a dělat domácí projekty, no není to krása? Já bych teda řekla, že ne, protože tímto blog zase upadne a nic se tu nebude dít. Taky jsem chtěla konečně s Gips začít dělat něco na tom komixu, ale pořád tu vítězí dovolená. Je mi to líto, nechci vás zase opustit, ale samotnou mě tu rodiče nenechají. Po pár zpackaných dnech o samotě jsme málem vyhořeli, ale já za to nemohla, fakt.. ;D

V 10 odjížíme, cože je tak za 2 hodiny, myslím, že bych se měla jít připravovat a dobalit poslední věci a nabít si notebook, abych mohla sledovat nějaké filmy. Moc se nětěším na tu ukrutnou cestu se sestrou v autě. Radši ani nechtějte vědět, jakej kravál dělá a to si ani nemůže normální člověk odpočinout. Ach, zase šťastná rodinná dovolená. Domů přijedu určitě zmožená a hned druhý den jdu do školy. Paráda, o tom se mi vždycky zdálo.

Až přijedu, pokusím se vám to nahradit. Po cestě sepíšu pár nových dílů a navrhnu ten layout. Aspoň k něčemu mi ta cesta bude prospěšná. Pokud tam bude internet, oběhnu vás a podívám se, co je nového. Jestli ne, budete si muset na mé návštěvy počkat. DO soutěže se můžete pořád hlásit, ukončím ji až se vrátím. Zatím se vás přihlásilo 7, což je pěkné číslo. Budu ráda za každého človíčka. Hraje se o pěkné ceny a soutěž má podle mě originální náplň.

No, rozepsala jsem se docela dost. Nebudu to dávat do celého článku, nechám to takhle dlouhé pěkně v celku. Užijte si ty prázdniny aspoň za mě, když už teda. BUde se mi povás stýskat.
Vaše Alis

PS: Přemýšlím, že si změním přezdívku z Ali-sha na Alis a nebo to bude jen zkrácenina, uvidíme..

10.díl | Disappointment

26. února 2011 v 17:17 | Alis* |  Disappointment
Jsem spokojená. Nainstalovala jsem si Google Chrom a vše mi jde úplně v pohodě. Vkládat obrázky, odkazy, videa. Je to teď můj poklad :)
Ku příležitosti Vám sem "konečně" dávám 10.díl Disappointmentu. Je to přesně týden, co se tz objevil minulý díl. Užijte si ho...!


♣Naprosto nestíhám♠

24. února 2011 v 20:17 | Ali-sha |  Informace: Webmiss
Zdravím.
Můžete mi někdo vysvětlit, co je toto za zlepšení? Vypadá to sice nádherně graficky, ale prd to funguje. Nejdou mi vložit žádné obrázky a ten, co je právě nad textem je pouze zkopírovaný. Tím pádem tu nebude 10.díl Disappointmentu. Chtěla jsem ho přidat teď, ale marně jsem se snažila obrázky vložit. Text mám vymyšlený a sepsaný. Myslela jsem, že Vás konečně potěším něčím novým a teď tohle. Jestli se to brzo nespraví, můžou mě odvézt do blázince..

Teď, ale přejděme k nadpisu. Je to pravda, mám natolik nabitý program, že vůbec nemám na blog čas. Zanedbávám to, já vím, ale středoškoláci to mají svým způsobem hodně těžké. Musím se učit na náročné testy, zkoušení a laboratorní práce. Zítra ovšem děláme skoro celý den rubriky do školních novin, takže máme zkrácené vyučování. No, snad to rychle uteče..

Malé oznámení!
Příští týden jedu do Rakouska, s rodiči a kamarádem. Dozvěděla jsem se to až před včerejškem, nechápu, jak mi to mohli neříct. Takže jsem si ani nic dopředu nepřipravila. A stejně, pokud ty obrázky nepůjdou, stejně nic nebude.

Taky připomínám!
Soutěž "zakázaná láska" hledá pořád své talenty. (Tady) Přihlašte se, soutěž má originální ceny a taky náplň. Budu moc ráda za každého přihlášeného človíčka.
No, snad je to vše, Ali-sha

♠Zakázaná láska♠ Soutěž pouze na Nowsims..

22. února 2011 v 18:48 | Ali-sha* |  Zakázaná láska
nowsims.blog.cz
Dlouho jsem se rozmýšlela a dumala nad tím, jestli vytvořit nějakou zábavnou soutěž. Nakonec jsem se ale rozhodla pozitivně, což znamená, že od této chvíle se můžete do soutěže hlásit. Pokud se chcete dozvědět víc informací, tak je najdete v celém článku...

Tématické fotky- Reklama

20. února 2011 v 8:10 | Ali-sha |  Tématické fotky
nowsims.blog.cz
Dobré ráno, jak jste se vyspali?
Já velmi dobře, protože sestra dnes spala u babičky s mým malým bratrancem a já měla večer a mám i teď ráno klid.

Řekla jsem si, že bych mohla zase udělat nějaké tématické fotky. No, a tak jsem se do toho pustila. Tentokrát se jedná pouze o jednu fotku. Ale dala jsem si s ní hodně práce, vytvářela jsem ji, abych byla skoro přesná, dvě hodiny a pár minut. Je to téma reklama, reklama do simíkovských televiz. Sice to není video, ale myslím, že to fotka v pohodě nahradí. Nikomu nedělám žádnou reklamu, myslím jinému člověku. Je to pouze můj nápad, který se zrodil v mé hlavě a já ho uskutečnila.

Všichni simíci jsou mé tvorby, z flickru ani podobně jsem nestahovala, Tento blog se totiž snaží zaměřovat na vlastní tvorbu, ne okopírovanou tvorbu. Pokud se vám bude obrázek líbit budu jen a jen ráda, protože když se člověk s něčím patlá, velice rád si poslechne pár pochval.

9.díl | Disappointment

19. února 2011 v 14:10 | Ali-sha* |  Disappointment
nowsims.blog.cz
Zdravím :)
Dokopala jsem se konečně k tomu, abych napsala a nafotila další díl. No, tak a je tu. Možná budete zase překvapeni, ale co, o tom to je ne? Pusťe se do toho...

8.díl | Disappointment

16. února 2011 v 21:19 | Ali-sha* |  Disappointment
nowsims.blog.cz
Docela mě to začalo bavit zase psát, takže přidávám další díl. Snad se vám bude líbit, dolů jsem dala anketu, pokud chcete, můžete hlasovat...

POZOR! V článku se objevuje mnoho sprostých slov a jiné věci! Pokud vás to nějak pohoršuje, tak tento článek ani nerozklikávejte a jděte dál.

7.díl | Disappointment

15. února 2011 v 19:02 | Ali-sha* |  Disappointment
nowsims.blog.cz
Omlouvám se za neaktivitu, ale škola a dokánění zlobí, takže se z toho musím nějak vyhrabat. No, každopádně a máte štěstí, že mám docela dobrou náladu, jsem udělala další díl. Taky mi poslední dobou blbne The Sims a často mi kolabuje a to tak, že se třeba zaseknou simíci nebo se zasekne obraz, či třeba ten obraz zmodrá. Dneska to bylo ovšem v pohodě, takže jsem se na hru stačila moc netlačit a pomalu jsem fotila a fotila až jsem to "konečně dokončila. Stačí rozkliknou článek a je to jen vaše.. :P

PS: Tento díl je rozjezdový, aby se to zkrátka mohlo rozvinout. Není tam žádna akce, jen takové povídání atd...

♠Odpočinkový den..♠

12. února 2011 v 22:03 | Ali-sha* |  Informace: Komixy
dfd

Dnes jsem nic nedělala, spíše jsem si užívala volna a dnů bez ranního vstávání kolem osmé hodiny. Rozhodla jsem se, že si jeden den udělám bez nějakých povinností a zmatků, či focení komixů. A zítra najedu na normální cestu a udělám toho, co nejvíc.
Nejspíš nafotím další tématické fotky s tématem Láska. Přeci jenom se blíží Valentýn a něco k němu by se "šiklo". V celém článku jsem pro Vás upravila fotku, tak nějak už k tématu. Snad se vám bude líbit.

Konečně doma %)

11. února 2011 v 20:46 | Ali-sha |  Informace: Webmiss
nowsims.blog.cz
Ahojte...
Já jsem už ani nečekala, že se toho příjezdu dočkám. Jsem zmožená a mám strašnou rýmu a kašel, taky mě bolí v krku. No, snad nelehnu, protože bych toho zameškala strašně moc, a potom bych to nikdy nedohonila. Už se těším, až zase zapnu TS2 a nafotím komix, neskutečně mi to totiž chybělo a to přísahám.
Celý týden se vydařil a měli jsme nádherné počasí, které by nám mohl závidět kdekdo. Hotel byl v takovém trošku zuboženém stavu, ale lyžování bylo super. Naučila jsem se i trošku na "prkně".

No, právě se cpu bílou čokoládou s kousky hnědé čokolády a přemýšlím, co bych vám ještě napsala. Časem Vám toho povyprávím více, ale dnes jsem strašně unavená. Po celotýdenním lyžování je člověk naprosto vyčerpaný, takže ani nemám chuť u počítače sedět až do noci. Proto píšu teď a v 21:00 se začnu chystat spát.

Zítra nenapíšu další díl a snad vám to nevadí. No, nic. Dobrou noc a pěkně se vyspěte.


Lyžařský výcvik: 6.-11.2. 2011

5. února 2011 v 19:35 | Ali-sha* |  Actually
nowsims.blog.cz
Hlásím se vám se špatnou zprávou, jedu pryč. A to na "lyžák".
V týdnu jsem vám o tom říkala a snažila se vás připravit na to, že tu nic nebude. Prostě to tu bude, jak se říká, stát. Nic přednastavovávat nehodlám, protože jsem se dnes celý den balila a to tak, že pořádně. Nechci zase něco zapomenout doma, minule to byla nabíječka do foťáku, což znamenalo, lyžák bez fotek. Předminule ponožky a termoprádlo na lyžování. Vše je nabaleno (doufám) a radši jsem si to všechno proškrtala, abych případné nedostatky okamžitě doplnila.

Pokusím se ještě dnes udělat 7.díl Disappointment, ale nic neslibuju. Toto je možná poslední článek před tím, než odjedu že? No, tak se s vámi loučím a přeju vám krásné známky a mnoho úspěchů ve škole. Já se jí tento týden vyhnu, no není to pohodička?
Držte pěsti, ať si nezlomím nohu a nebo se tam nepřizabiju. Pokud tam bude internet, tak sem napíšu článek a průběžne vás budu informovat, jak na tom jsem. Nic ovšem neslibuju. Nevím, jestli tam bude wifi připojení, bože slib mi, že tam bude, prosím.
Jak už jsem říkala, užijte si to a zatím naschle. Ali-sha*
  

6.díl | Disappointment

4. února 2011 v 18:53 | Ali-sha* |  Disappointment
nowsims.blog.cz
Tak a je tu další díl, snad se vám bude líbit. Řekla bych, že je vcelku dlouhý. Čeká vás rovných patnáct fotek a docela dost textu, takže ho čtěte pokud máte čas a nikam nespěcháte. To bude mnohem lepší. No, dál to budu protahovat, stačí kliknout na celý článek a díl je jen a jen váš :)).

Pravidelní návštěvníci..! ↑Ti oblíbení↑

4. února 2011 v 9:05 | Ali-sha* |  Actually

Vidím, že způsob Spřátelování blogů už leckoho omrzel a taky ho nebaví. Však koho by taky, nutit se pravidelně obíhat blogy a poslouchat směšná pravidla? Na to bych se vám mohla -vy víte co-.

Když se tak koukám po blozích, které navštěvuji pravidelně, zdá se mi, že bych je mohla taky zveřejnit na svém blogu jako "mé oblíbené blogy". Snažím se vám návštěvy oplácet, a proto jsem se rozhodla udělat rubriku Můj Svět. Klikněte na obrázek a hned s dozvíte, kdo do této rubriky patří..!

Jste seřazeni podle mé oblíbenosti..

Nemocná =(

2. února 2011 v 18:18 | Ali-sha* |  Informace: Webmiss
nowsims.blog.cz
Zdravím vás v těchto večerních hodinách.
Jak už vám napověděl název článku, mé tělo záhadně a velmi očekávaně postihla zákeřná chřipka. Dnes jsem putovala k doktorovi a ten mi nadělil asi milión prášků, abych mohla příští týden odjet na "lyžák" se svými spolužáky. Bližší informace o mém odjezdu napíšu až o víkendu.

Teď sedím tajně u počítače, protože mamka chce, abych ležela a ležela, protože za již zmíněný lyžák zaplatila velkou sumu penízků. Zítra ale budu sama doma celé dopoledne, takže nafotím pár tématických fotek a 6.díl Disappointment. A jestliže to nevýjde, tak vše stihnu v pátek, díky pololetním prázdninám.

Vidím, že se vám layout líbí a těší mě, že z něj nejste otrávení.
Všechny "nedostatky", které potřebovaly dodělat jsou hotové, tak doofám, že s tím nemáte nějaký závažný problém. Mě totiž funguje v pořádku a vše sedí, kdyby vám ale přeci jenom něco nešlo, tak napište do komentářů a nebo do e-mailu, pokusíme se to vyřešit.
Jen jednu věc dodělám ještě zítra, a to jsou nějaké ikonky do volitelného horního boxu.

No, už musím končit, mamka by se za chvilku měla vrátit z nákupu.
Tak se tu mějte. Ali-sha*


◘Nový layout/ Pokus o něco jiného◘

1. února 2011 v 21:53 | Ali-sha* |  Actually
nowsims.blog.cz

Takže, ahojte.
Předem se omlouvám, že tu včera nic nebylo, ale nějak se nám zasekl internet a dnes odpoledne to přišli nějací chlápci spravit.
nowsims.blog.cz
Ale teď k layoutu..
Snažila jsem se skombinovat jednoduchý a webový styl. Přeci jenom v jednoduchosti nalézáme krásu. Nechtěla jsem ho zbytečně přeplácávat a nebo používat příliš křiklavé barvy.

Délka vytváření: 2 dny
Délka nastavování: 45 minut
Výrobce: Já Ali-sha
Simka: Lenna s Disappointment.
Spokojenost: 80%

Pevně věřím, že si na něj brzy zvyknete. Pokud se vám nelíbí, tak doufám, že díky tomu tento blog nepřestanete navštěvovat. Snažila jsem se ze všech sil, aby byl vyhovující, a aby se k tomuto blogu hodil...

Upozornění!
Dnes už nemám čas, chci se vyspat, protože zítra musím brzo do školy. Takže jsou rubriky prozatím v rekonstrukci a pokud vám něco nepůjde zobrazit, nezlobte se a mějte chvíli strpení. Vše upravím a dodělám během tohoto týdne.

A teď ke konkurzu:
BLICKII vyhlásila v době své přítomnosti konkurz, konkurz na nového blogmastera. Přihlásilo se vás tam moc, jenže já už ani nevím, zda o to někteří ještě stojíte. A proto je toto mé PEVNÉ rozhodnutí.
Nikoho přibírat nebudu, zatím nemám potřebu. Možná budete někteří zklamaní, ale já se nechci spálit. O blog se mi stará samotné nádherně a já si na to nemůžu stěžovat. Mám v tom svůj systém a vidím, že vám to taky vyhovuje. Až to nebudu stíhat a budu potřebovat pomoc, velice ráda udělám nový konkurz, ale teď se do ničeho nutit nebudu..! A vy mě prosím taky ne, chci si v tom udělat vlastní pořádek a pravidla.

TAKŽE TÍMTO SE KONKURZ RUŠÍ!!

Moc vám děkuju, že sem stále chodíte. Vaši aktivitu a spolehlivost budu já odměňovat svou aktivitou a spolehlivostí. Taky jsem přemýšlela o nějaké soutěži. Ale o tom až jindy...Dobrou. Ali-sha..