Leden 2011

Návštěvnost/ 24.-30.1. 2011

31. ledna 2011 v 16:53 | Ali-sha* |  Actually
nowsims.blog.cz
Pondělí: 134
Úterý: 138
Středa: 145
Čtvrtek: 130
Pátek: 132
Sobota: 150
Neděle: 185

Celkem: 1014

Páni :). Já ani nestačím zírat, to si to opravdu zasloužím? Snad bude i taková nadále, protože mě to mnohem víc povzbuzuje, abych udělala něco nového. Děkuju Vám, ani nevíte, jakou jste mi udělali obrouvskou radost. Ali-sha*

5.díl | Disappointment

30. ledna 2011 v 22:12 | Ali-sha* |  Disappointment
nowsims.blog.cz
Tak jsem tu a konečně vám přínáším 5.díl tohoto komixu. Původně měl být poslední, ale já to přeci jen udělám delší... :) Tento díl se mi moc nelíbí, ale musí tu být, takže jsem se snažila, co nejvíc, aby jste u toho neumřeli nudou a nebo dokonce nedostali záchvat smíchu. No, pokud se nebojíte, tak se do toho pusťte.

4.díl | Disappointment

29. ledna 2011 v 15:53 | Ali-sha* |  Disappointment

nowsims.blog.cz
Tak a je tu další díl, omlouvám se za spoždění, ale omylem jsem zmáčkla zpět a celý tento díl jsem musela přepsat od znova. Tohle mi fakt někdo dělá naschvál....Tak si to užijte..! 

Porucha blog.cz?

29. ledna 2011 v 9:00 | Ali-sha* |  Informace: Blog
nowsims.blog.cz
♦Sakra, nevím, co se včera stalo, ale nechtěl se mi načíst blog.cz.
Nejdřív jsem si zapla nowsims, že se podívám, jestli tam nejsou nějak nové komentáře. A potom jsem se rozhodla, že napíšu ten díl. Tak jsem v pohodě klikla na ikonku blogu.cz a čekala jsem, čekala. Trvalo to 10 minut než se to načetlo, pak jsem zjistila, že to je celý nějaký "pokažený". Místo krásné paní s notebookem se mi objevila jen bílá barva a na tom černý text. Ikonky pro přídání obrázku byly celé zakřížkované, když jsem chtěla napsat písmeno trvalo to strašně dlouho než se objevilo, a tak jsem večer vypla počítač a vzteklá jsem se šla dívat se ségrou na Shreka 3. Dnes je všechno v pohodě a já se tomu úplně divím.

♦Nestalo se vám něco podobného a nebo se to stalo jenom mě? To je opravdu záhada. No nic, jdu upravit poslední dvě fotky, oběhnout vaše blogy a sepsat ten nový díl..
Ali-sha*

Když se hledá pořádně, najde se to...

28. ledna 2011 v 17:49 | Ali-sha* |  Informace: Blog
Nowsims.blog.cz
•Poslední dobou, nevím čím to je, ale když hledám nějaké pěkné downloady, tak najdu, to, co chci. Třeba dnes opět stahuju o sto šest a musím říct, že jsem našla boží stránky tentokrát ovšem s oblečením. Možná vás už otravuju, ale já to musela napsat... Nevím proč, ale musela..

•A jaký jste měli den? Taky jste měli pouze 4 hodiny jako já? Dnešek byl naprosto super a musím říct, že se vydařil, podobně, jak jsem si to představovala. Vím, že jsem tento týden na blog docela kašlala, ale jenom kvůli škole. Teď se začíná ukončovat definitivně první pololetí, tedy dneškem bylo zdárně ukončeno. Od příštího týdne by se to mělo vrátit do starých kolejí a já zase budu (doufám) normálně aktivní. Dneškem také začíná víkend, což pro mě znamená "makačka" a komix. Nějak mě začal Disappointment bavit, takže to bude můj druhý komix. Vidím, že i vám se líbí, takže není co řešit. Nechci ho totiž ukončovat tak brzo. Dnes, jak jsem již slíbila, tu bude další díl. Těšte se.. Ali-sha*

◘Nové domky◘

27. ledna 2011 v 18:12 | Ali-sha* |  Informace: Webmiss
nowsims.blog.cz

Ahojte...☺
Tak jsem dnes zase stahovala a musím říct, že jsem se sebou docela dost spokojená, protože jsem odbjevila nádhernou stránku s domy, takže jsem si hned všechny postahovala.
Ještě jsem je ve hře nevyzkoušela, ale snad se vyvedou a budou tak nádherný, jako na obrázcích. Jinak pokud se k tomu dokopu, tak sem přidám možná obrázky, ale spíš přidím další díl Disappointment. To se mi chce teď nafotit.
Tak se těšte a držte pěstičky, ať ty domky výjdou.
Zatím Pá, Ali-sha*

Aktualizace: Dnes už nic nebude, rodiče si usmyslely udělat mi z života peklo, takýe musím končit dámy a pánové. Je mi to líto, ale taky jsem naštvaná... Tak se uvidíme zítra, to snad něco stihnu dokončit...

Pouliční tajemnství/ •1•

26. ledna 2011 v 19:44 | Ali-sha* |  Tématické fotky
nowsims.blog.cz
Ahojte, tak jsem si pro vás dnes připravila první fotky do nové rubriky, která nese název "Tématické fotky". Dnes tu komix nebude, protože jsem se musela učit a tak jsem pouze nafotila 8 fotek.
Upravila jsem je a snažila se vlastně vymyslet název. Nakonec jsem se rozhodla, že se k tomuto článku a k obrázkům bude hodit název "Pouliční tajemství".

No, vždy jsem vám ukazovala pouze nějaké narychlo spatlané obrázky, ale moc se mi ani nelíbily. S těmito jsem si dala mnoho práce, celkově jsem na tom pracovala asi 2 hodiny, takže budu moc ráda za jakékoliv komentáře. Já jsem se svou prací spokojená a musím říct, že to byl ze začátku pokus o nějaké modelingové fotky, mezi kterými by jste výbírali tu nejhezčí. Ovšem to jsem brzy zavrhla, takže jsou to pouze obrázky na "ukázku".

Simky nejsou oblečené do normal oblečení, mají na sobě oblečení, které se k nošení do školy nehodí. No, ale dost kecání o tom, co se mi líbí a co ne. Přejděte tedy na ty fotky...

3.díl | Disappointment

25. ledna 2011 v 16:20 | Ali-sha |  Disappointment
nowsims.blog.cz
Tak a je tu další dílek, už je jenom na vás, zda si ho přečtete, ale budu ráda, když ano.
Zvolila jsem trošku jiné upravování fotek, tak snad mi to někteří nebudete zazlívat a taky jsem u fotek vypustila svůj podpis, nějak jsem vám začala věřit a doufám, že toho mnozí nezneužijete. A teď konec keců, jděte na to...

Návštěvnost/ 17.-23.1. 2011

24. ledna 2011 v 15:34 | Ali-sha* |  Actually
nowsims.blog.cz
Pondělí: 124
Úterý: 137
Středa: 130
Čtvrtek: 132
Pátek: 128
Sobota: 127
Něděle: 133

Celkem: 911

Já už se k tomu ani nebudu rozepisovat, jen děkuju. :)
Ali-sha*

PS: Dnes čekejte další díl Disappointment. Snad se vám bude líbit. Pokud jste si ještě 2.díl
nepřečetli můžete se do toho pustit.

PSS: 21:32. Zrada PC, nechce k sobě připojit internet a nějak se to seká. Další díl komixu tedy očekávejte až zítra. Teď jsem na svým malým netbooku a na tom se fakt psát nedá, leze mi to na nervy. :/ :D Tak dobrou a těšte se :) 

2.díl | Disappointment

23. ledna 2011 v 17:20 | Ali-sha* |  Disappointment
nowsims.blog.cz
Tak tenhle díl jsem dělala docela dost dlouho, protože jsem musela simíky předělávat atd. takže mi to zabralo trošku víc času, ale ještě jsem si připravila kulisy na 3.díl, takže ten tu dnes "nejspíš" taky bude. Ale nic neslibuju :).
No, jestli se vám 1.díl líbil a chcete skouknout i druhý, tak se do toho pusťte.↓

1.díl | Disappointment

22. ledna 2011 v 19:43 | Ali-sha* |  Disappointment
nowsims.blog.cz
•No a máme tu další komix. Název je celkem složitý, ale mluví za vše: Disappointment, česky to znamená "zklamání". Možná se někomu tento komix bude zdát takový až moc slaďoučký a nepravdivý, ale já si teď od The Nanny potřebuju odpočinout. Chci se zabavit vymyšleným příběhem a ne příběhem ze života, jako např. již zmiňovyný komix The Nanny. Chci zkusit taky trošku jiný žánr a to mi tento komix splní. Hlavní hrdinka se jmenuje Lenna Commers.

•Tak snad se vám bude líbit, protože tento díl je přeci jenom první, doufám, že pochopíte podstatu toho názvu. Můžete se do toho pustit.

The Nanny/ Pozastavení!

22. ledna 2011 v 15:58 | Ali-sha* |  The Nanny
nowsims.blog.cz/The Nanny
Vezmu to rychle.

Vy pravidelní návštěvníci kteří tento blog navštěvujete, jistě víte proč se tohle děje. Ale pokud by se tu v "davu" objevil nějaký nováček, ráda mu vše vylíčím. Zjednodušeně...

Obnovila jsem si The Sims po strašně dlouhé době. Vytvořila jsem komix, který se nazývá The Nanny. Stačila jsem udělat pouhých 10 dílů a 2 speciální díly. No a proč? Protože mi hra začala blbnout a já jsem potom zjistila, že mi celá klekla a už se nechce ani spustit.
Když jsem vám sem o tom napsala, dávali jste mi užitečné rady, které jsem ale nevyužila. Protože můj "milovaný otec" vzal vše do svých rukou, když jsem jako nic netušící osoba šla s kamarády ven. Potom jsem se dostavila zpět a zjistila jsem, že mi chtěl udělat radost a The Sims mi zprovoznil. Jenže jsem ztratila všechny data a downloady, nestihla jsem si je zálohovat.
Takže už necelý týden stahuju a stahuju. Moje hra, už začíná vypadat jako dřív, ale kulisy na The Nanny mi bohužel chybí.

Komix bude prozatím v režimu offline...
Místo něj se tu objeví kratší a nový komix. Nebude to minikomix. Bude mít max. 10 dílů. Uvidíme, jak se mi bude chtít tvořit.
Děkuji, že jste si to přečetli až sem, ikdyž jste o mých důvodech a problémech slyšeli nebo respektive věděli. Těšte se na nový komix, který by tu měl být už dnes. Ještě dofotím pár fotek a udělám upotávku ;) Ali-sha*


Menší aktivita. Pokusím se to napravit....!

20. ledna 2011 v 21:28 | Ali-sha |  Informace: Blog
Tnowsims.blog.czakže jste si toho určitě všimli. Chybí tu nějaká ta aktivita a hlavně komix. Moc mě to mrzí, ale snažím se postahovat  zpátky všechny downloady, co jsem měla. A proto vás prosím, aby jste měli chvilku strpení a brali trošku ohled na to, že je zkouškové období. Vím, že tu moc článků není, ale co s tím nadělám, zřejmě nic.
Přemýšlela jsem, že bych na chvilku The Nanny pozastavila a dala do kopy kulisy, no a mezitím bych vytvořila krátký (5 dílový) komix, jako dočasnou náhradu za TN. Ještě se rozhodnu, ale nejspíš to tak udělám, protože mě to stahování už ani nebaví. Chci se zase pustit do něčeho nového a to mi ten "krátký komix" splní. Moje rozhodnutí a větší aktivitu čekejte od soboty. V pátek přespím u své nejlepší kamarádky. Budu se snažit, abych se domů dostala co nejdřív a stihla vám tu "něco" připravit.

(BONUS/ v celém článku)

○Plno práce..○

19. ledna 2011 v 18:53 | Ali-sha* |  Informace: Blog
Nowsims
Tak vás dnes zdravím....
Nebojte, já na vás nezapomněla, ale na oplátku zase doufám, že vy jste nezapomněli na mě. Jak jsem již psala nebo nepsala, ale myslela jsem si to, mám plno úkolů, testů a zkoušení. Všechny čtvrtletky píšeme tento týden, teda skoro a já mám tolik učení, že to radši ani nechtějte vidět. Prvě teď sedím zasypaná "horou" učebnic a sešitů a pilně se připravuju na čtvrtletní práci z Anglického jazyka. Přeci jenom angličtina je pro mě hodně důležitá a já se ji prostě naučit chci. 
Takže se mučím...!
Přes týden jsem si, ale čas našla a stahovala věci, jak jen to šlo. Mám pro vás dnes (pokud to nestihnu dnes, tak zítra) připravenou várku obrázků z mé první rodiny v tomto obnoveném The Sims. A aby jste nebyli smutní, že to nebude hned, tak jsem si připravila dva obrázky, které jsem v rychlosti stačila nafotit a upravit. Snad se vám budou líbit a okomentujete aspoň jejich kvalitu a downloady, které jsem se snažila postahovat znovu a hlavně stejné. Jenže tentokrát jsem nalezla tolik neuvěřitelně nádherných stránek, že jsem neodolala a stahovala i to, co jsem ve hře neměla. Jsem s tím zatím spokojená, ale přiznám se, že ve hře "zatím" převažují oblečky, šminky, vlasy atd.. prostě genetika. Na nábytek mi nějak nezbyla nálada. Pár kousků sice mám, ale ještě mě toho spoustu čeká.

Návštěvnost/ 10.-16.1. 2011

17. ledna 2011 v 15:27 | Ali-sha* |  Actually
nowsims.blog.cz
Pondělí: 118
Úterý: 106
Středa: 132
Čtvrtek: 111
Pátek:  119
Sobota: 142
Neděle: 123

Celkem: 851

Každý týden o stovku vyšší návštěvnost. Minulý týden to bylo 729 lidí a tento, už tolik. Jste strašně zlatí a já vám za to moc děkuju.

Představte si, včera to byl přesně měsíc od toho, co jsem znovu obnovila blog a podívejte se. Taková OBROVSKÁ návštěvnost. Jsem moc ráda, že jste se sem zase naučili chodit a že vás to tu baví. A aby jste nebyli sklamaní, že tu "zatím" není The Nanny, tak vám aspoň ukážu, jak jsem pokročila ve stahování downloadů a v příštím článku si můžete prohlédnou obrázky z mé hry.
Těšte se, Ali-sha :).